Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününde Belediye tarafından yaşlıların vakit geçirmeleri amacıyla yaptırılan, Yaşlı Yaşam Merkezinde vatandaşlar ile bir araya geldi.
Belediye Başkanı Bekir Aksun yapmış olduğu açıklamasında; “Yaşlılarımız kültürümüzü, değerlerimizi, gelecek nesillere taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Bizleri bugünlere hazırlayan yaşlılarımız için hayatlarını kolaylaştırmak onlara sahip çıkmak, sevgi ve saygı göstermek en büyük görevlerimiz arasında yer almaktadır. Milletimizin yaşlısına duyduğu sevgi saygı ve sahiplenme duygusu kültürümüzün en güzel örneklerinden bir tanesi olarak dünyadaki diğer ülkelere örnek olmaktadır. 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü vesilesi ile bütün büyüklerimizin gününü kutluyor, kendilerine sevgi ve saygılarımı sunarak ellerinden öper, sağlıklı mutluluk dolu yıllar diliyorum” dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler