Erzincan Medya
22° Erzincan

Erzincan

22°

Erzincan

Cuma

28°/ 16°

Cumartesi

30°/ 15°

Pazar

33°/ 19°

Pazartesi

30°/ 17°

Salı

29°/ 16°

Çarşamba

29°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Balon Park Kemah’ta

Yayınlanma:
ABONE OL
Balon Park Kemah’ta

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Huzur için Erzincan projesine “Polislerle Macera Adası Projesiyle destek vermeye devam ediyor.

Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt’un talimatlarıyla; İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli tarafından Erzincan şehir merkezi ve ilçelerindeki okulların bahçelerine, kurulumu gerçekleştirilen ‘Balon Park’ çocuklara eğlenceli ve mutlu saatler yaşatıyor. Yoğun ilgi gören ‘Balon Park’ta bol bol zıplayan çocuklar, tırmanma parkurunda da birbirleriyle yarışırken keyifli bir gün geçiriyor. Özellikle yoğun ders programı arasında soluğu oyun parkında alan öğrenciler, keyifli dakikalar yaşıyor.
Erzincan Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan paylaşımda ‘Balon Park’ı Erzincan merkez ve İlçelerinde ki tüm okullarla buluşturmayı hedefliyoruz. Son olarak;
Kemah İlçemizde kurulan balon parka yoğun ilgi gösteren çocuklar heyecanlı, mutlu ve eğlenceli saatler geçirdi. Balon Park etkinliklerimiz, eğitim öğretim dönemi boyunca tüm okullarımızı kapsayacak şekilde devam edecektir. Erzincan Emniyet Müdürlüğü olarak her zaman yanınızdayız.’ İfadelerine yer verildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com