Erzincan Medya
16° Erzincan

Erzincan

16°

Erzincan

Pazar

19°/ 11°

Pazartesi

23°/ 12°

Salı

24°/ 13°

Çarşamba

25°/ 15°

Perşembe

26°/ 14°

Cuma

26°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Balon park ile minik öğrenciler eğleniyor

Yayınlanma:
ABONE OL
Balon park ile minik öğrenciler eğleniyor

Okulların bahçelerine polisler tarafından kurulumu ve kullanımı gerçekleştirilen ’Balon Park’ çocuklara eğlenceli ve mutlu saatler yaşatıyor.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Erzincan Öğrenim Birimi ve İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ortak organizasyonuyla “Polislerle Macera Adası” projesi gerçekleştirildi. Etkinlik çerçecesinde Çukurkuyu İlköğretim Okulu ve Yaylabaşı İlköğretim Okulu öğrencileri ile Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri ortak organizasyonuyla “Polislerle Macera Adası” projesinde kurulan balon park ile çocuklara eğlenceli ve mutlu saatler yaşattılar.

Yapılan etkinlik ile ilgili bilgi veren Erzincan TEGV Öğrenim Birim sorumlusu Bengül Karagöz, “Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri ile eğitim gönüllülerinin destekleriyle Atatürk Parkı içerisinde bulunan birimimizi ziyaret eden çocuklarımızın mutlulukları için etkinlik düzenledik. Bizler TEGV olarak hem birim içi etkinlikler, hem de yüz boyama etkinliğiyle birim bahçemize kurulan şişme parkla çocuklarımızın doyasıya eğlenmelerini, eğlenmeye doymalarını sağladık. TEGV sloganımızda olduğu gibi; ‘Bir çocuk değişir, dünya değişir.’ Çocuklarımızın yüzlerinde ki gülümseme her şeye değer” dedi.

“Polislerle macera adası projesi”

Projede görevli ekipler tarafından verilen bilgilendirmede ise “Çocuklar hayatımızın en değerli varlıklarıdır. Geleceğimizin sağlıklı bireyleri için İl Emniyet Müdürlüğü olarak üzerimize düşenin daha fazlasını yapmak istediğimizden çocuklarla bir yolculuğa çıkmak istiyoruz. Onların yanında olduğumuzu hissetmeleri ve emniyet mensuplarına güven duygularının aşılanması temel hedefimizdir. Geleceğimizin sahipleri olan çocuklarımızın hem daha sosyal hem daha özgüvenli bireyler olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla ’Polislerle Macera Adası’ projemizi açıklamaktan büyük mutluluk duyarız. İl Emniyet Müdürümüz Kenan Kurt’un talimatlarıyla, ’Polislerle Macera Adası’ projesi ile çocukların mutluluklarına şahit olmak bizleri de ayrıca mutlu ediyor, Tüm çocuklarımıza iyi eğlenceler diliyoruz” ifadelerini kullandılar.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com