Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Türk Kızlayı Erzincan Şubesi tarafından açılan Aşevi’nde incelemelerde bulunuldu.
Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, Belediye Başkanı Bekir Aksun, Vali Yardımcısı Ömer Özbay ve bazı kurum müdürleri ile birlikte Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Aşevi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Vali Aydoğdu, “Yaşlılık, hastalık, yoksulluk gibi nedenlerden dolayı yemek yapmakta zorluk çeken ihtiyaç sahibi kimsesiz 500 vatandaşımıza günde iki öğün olmak üzere 4 çeşit yemek hazırlanarak evlerine götürülüyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.
Erzincan Belediyesi tarafından Aşevi bahçesinde yapılan çevre düzenlemesinden dolayı Belediye Başkanı Bekir Aksun’a da teşekkür eden Vali Aydoğdu, Aşevi çalışanlarına kolaylıklar diledi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler