Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Salı

31°/ 17°

Çarşamba

32°/ 18°

Perşembe

33°/ 19°

Cuma

31°/ 16°

Cumartesi

31°/ 18°

Pazar

31°/ 20°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Beyonce Belediye Başkanı Oldu!

Yayınlanma:
ABONE OL
Beyonce Belediye Başkanı Oldu!

Beyonce, Renaissance isimli turnesi ile sahnede yerini almaya devam ederken, bu akşam gerçekleşen Santa Clara konserinde o şehrin fahri belediye başkanı olarak ilan edildi ve şehrin anahtarı Beyonce’ye taktim edilecek.

41 yaşındaki Amerikalı güzel sanatçı Beyonce Knowles-Carter artık Belediye Başkanı. Beyonce California eyaletinin fahri Belediye başkanı ilan edildi. Dünya turnesine çıkan güzel sanatçıya bugün sahne alacağı Santa Clara’da şehrin anahtarı takdim edilecek.

Dünya turnesine olan sanatçı sıradaki konserini Santa şehrinde verecek ve şehrin Belediye Sözcüsü Michelle Templeton, “Beyonce’nin Santa Clara şehrinin Levi’s stadyumunu ziyareti edeceğinden dolayı çok heyecanlıyız. Dünyaca ünlü sanatçının konserleri çok heyecan verici ve enerji verecek” ifadelerine yer verdi.

Hayranları Çok Sevindi

Dünyaca ünlü sanatçı bugünlerde Renaissance Turnesi ile gündemlerde yerini almaya devam ederken, Ekim ayına kadar turnenin devam edeceği söyleniyor. Turne boyunca sahne performansının mükemmel olması için büyük çaba harcayan Beyonce, ağustos ayının başına sahne aldığı Washington konserinde seyirciye yaptığı jest ile adından söz ettirmeyi başardı.

Güzel sanatçı olumsuz hava koşullarının ve sağanak uyarısında dolayı Washington konserinin yaklaşık olarak 2 saat ertelendi ve şarkıcı onu dinlemeye gelen seyircilerinin metro seferleri ile eve döneceğini düşünerek gece 12’de kapanan metroların sevenlerinin endişeye düşmemesi için metronun bir saat daha fazla çalışması için tam tamına 100 bin dolar ödedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com