Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Perşembe

26°/ 15°

Cuma

28°/ 15°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

26°/ 13°

Pazartesi

28°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Anagold Madencilikten Bulunan İşçi İle İlgili Açıklama Geldi

Yayınlanma:
ABONE OL
Anagold Madencilikten Bulunan İşçi İle İlgili Açıklama Geldi

Erzincan’ın İliç ilçesinde altın madeni enkazında bir işçinin daha cansız bedeninin ulaşılması üzerine, Anagold Madencilikten bir açıklama geldi.
Erzincan İliç’te ki maden sahasında 13 Şubat tarihinde gerçekleşen heyelanda 9 işçi göçük altında kalmıştı. 5 Nisan tarihinde Uğur Yıldız (32) isimli işçinin cansız bedenine ulaşılmıştı. Bugün de toprak altında bir işçinin daha cansız bedenine ulaşıldı.
Konu üzerine Anagold Madencilikten yazılı bir açıklama yapılarak şu ifadelere yer verildi: ‘13 Şubat 2024 tarihinde, Çöpler maden işletmemizde yaşanan elim kaza sonucunda toprak altında kalan bir çalışma arkadaşımızın daha naaşına ulaştığımızı derin bir üzüntü ile bildiririz. Merhum çalışma arkadaşımız Adnan Keklik’e Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve çalışanlarımız başta olmak üzere yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz. Anagold olarak, diğer kayıp çalışanlarımıza ulaşmak adına ilgili kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği halinde yürüttüğümüz arama faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. Bu zor zamanlarında ailelerimizin yanında olduğumuzu ve onlara her türlü desteği sağlamak için gereken tüm çabayı göstereceğimizi bir kez daha taahhüt ediyoruz.’ İfadelerine yer verildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com