Erzincan Medya
19° Erzincan

Erzincan

19°

Erzincan

Cuma

28°/ 16°

Cumartesi

30°/ 15°

Pazar

33°/ 19°

Pazartesi

30°/ 17°

Salı

29°/ 16°

Çarşamba

29°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Altında kuyumcu duyurusu! Gram altının 3.780 TL’ye çıkacağı tarihi açıkladılar

Yayınlanma:
ABONE OL
Altında kuyumcu duyurusu! Gram altının 3.780 TL’ye çıkacağı tarihi açıkladılar

Gram altının 3.780 TL’ye çıkacağı tarihi açıkladılar! Altında kuyumcu kehaneti-  Her dönemin en güvenilir yatırım aracı olarak görülen altın son zamanlarda rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor.  Yatırımcılar bu yükselişin istikrarlı bir şekilde devam edip etmeyeceğini merak ederken bu konuda uzmanlar da araka arakaya açıklamalarda bulunuyor. Gram altının yükselişi konusunda yapılan açıklamalarda özellikle kuyumcular altının fiyatının 3.780 TL’ye çıkacağını ifade ediyorlar. 2024 yılı altının yükselişi ve yapılan tahminlerle ilgili detaylar haberin devamında yer alıyor.

Altında Yükseliş Devam Ediyor

Altının yükselişi konusunda uzmanlar çeşitli tarihler vermeye devam ederken bu tahminlerin beklenenden çok daha erken gerçekleşeceği ifade ediliyor. Uzman isimler tarafından verilen tarihlerde gram altının 3.780 TL’ye kadar çıkacağı belirtiliyor.

Altının yükselişinde İsrail ile yaşanan gerginliklerin etkisinin olduğu belirtilirken bu gerginliklerin her yatırım aracında olduğu gibi altında da risk oluşturduğu ifade ediliyor. Ülkemizde de bu istikrarsızlığın etkisinin süreceği ancak buna rağmen yıl sonuna doğru altının 3 bin 780 TL’ ye yükseleceği belirtiliyor. Vatandaşlar bu açıklamalardan yola çıkarak altına yatırım yapmanın ne kadar doğru bir adım olduğunu ve bu yükselişin ne kadar süreceğini de merak ediyor. İşte bu konunun detayları!

Altında Agresif Yükselişe Devam!

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş altının son zamanlardaki durumu ve altına yatırım yapılması konusunda fikirlerini paylaştı. Küresel ve yerel ekonomik gelişmeleri tetikleyen çok önemli gelişmelerin yaşandığı bu günlerde altının agresif yükselişinin devam edeceğini belirten Memiş, altının her dönemde olduğu gibi bu günlerde de en güvenli yatırım limanı olduğunu ifade etti. Memiş altına güvenilmesini ve yatırım konusunda istikrarlı olunması gerektiğini belirtti.

Altının yükselişi konusunda açıklamalarda bulunan Kapalıçarşı kuyumcu esnafı, altının son aylarda yükselen yıldız olmaya devam ettiğini ve dolardan dolayı altının yükselişinde bir duraksama olduğu ama yükselişin uzun vadede devam edeceğini ifade ettiler.  Yatırımcının içinin rahat olmasını isteyen Kapalıçarşı kuyumcu esnafı altının yatırım sıralamasında ilk sıralarda yer alması gerektiğini de ifade ettiler. Yetkililer altında beklenen asıl yükselişin gerçekleşmediğini bayramdan sonra asıl yükselişin gerçekleşeceğini belirttiler.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com