Erzincan Medya
20° Erzincan

Erzincan

20°

Erzincan

Salı

23°/ 13°

Çarşamba

26°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

26°/ 17°

Cumartesi

28°/ 16°

Pazar

26°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Akbank’tan yeni tarife! Emeklilere ne kadar maaş promosyonu ödenecek?

Yayınlanma:
ABONE OL
Akbank’tan yeni tarife! Emeklilere ne kadar maaş promosyonu ödenecek?

Emekli maaş promosyonu kampanyalarına Mart 2024 güncellemeleri yapıldı. Akbank emeklilere bu ay ne kadar maaş promosyonu ödemesi yapacak? Emekliler için son dönemlerin en önemli meselelerinden birisi de emekli maaş promosyonu kampanyaları oluyor.

Emeklilerin ek bir zam talepleri vardı ama bu talep Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan dönünce tüm ilgi tek ek gelir kaynakları olan emekli maaş promosyonlarına kaydı. Bankalar da emeklilere Mart 2024 döneminde verilecek olan emekli maaş promosyonları için yeni kampanyaları açıkladılar. Akbank’ın emekli maaş promosyonunda yeni kampanyası da belli oldu.

AKBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI!

Akbank emekli müşteriler için hazırlamış olduğu Mart 2024 emekli maaş promosyonu kampanyasını açıkladı. Akbank tıpkı diğer bankalar gibi emekli maaş promosyonu kampanyalarını aylık olarak güncelliyor. Her ayın başında o ay için uygulanacak olan emekli maaş promosyonu tarifesi belirlenerek ilan ediliyor. Bu şekilde emeklilere yapılacak olan ödemeler peşinen kamuoyu ile paylaşılıyor.

YENİ TARİFE AÇIKLANDI!

Akbank, Mart 2024 döneminde emekli maaş promosyonu ödemesi alacak olan müşterilere yapılacak promosyon ödemelerini belirledi. Buna göre en düşük emekli maaşının 10.000 TL olmasının etkisiyle de tüm emeklilere maaşları ne kadar olursa olsun 10.000 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Dul ve yetim maaşı alanlar ise daha düşük tutarlarda maaş promosyonu ödemesi alabilecekler.

EK PROMOSYON VAR

Akbank emeklileri maaş promosyonu kampanyası ile memnun edebilen az sayıda bankadan birisi olarak bir de ek promosyon imkanı sağlıyor. Bunun için ise müşterinin otomatik fatura ödeme talimatı vermesi gerekiyor. Her bir talimat için 500 TL ek promosyon verecek olan Akbank’ın emeklilere en fazla 2.500 TL ek promosyon ödemesi yapacağı açıklandı.

Bunun için ise 5 adet otomatik fatura ödeme talimatının verilmesi gerekiyor. Akbank’a maaşlarını taşıyan ve 3 yıllık maaş promosyonu sözleşmesini imzalayan emekli müşterilere 10.000 TL maaş promosyonu ve 2.500 TL de ek promosyon olmak üzere toplamda 12.500 TL ödeme yapılacağı açıklandı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com