Erzincan Medya
28° Erzincan

Erzincan

28°

Erzincan

Cuma

27°/ 16°

Cumartesi

21°/ 13°

Pazar

25°/ 13°

Pazartesi

27°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Çarşamba

31°/ 19°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Akaryakıt alımında tam 250 TL İNDİRİM! 15 gün içinde başvuru yapan ucuza akaryakıt alacak

Yayınlanma:
ABONE OL
Akaryakıt alımında tam 250 TL İNDİRİM! 15 gün içinde başvuru yapan ucuza akaryakıt alacak

Türkiye’de döviz ve petrol kurunda yaşanan hareketlilikten etkilenen akaryakıt fiyatları sıklıkla zam ve indirim haberleri ile gündeme geliyor. Zam ve indirim haberlerinin ardı ardına geldiği dönemde akaryakıt fiyatlarından şikayet eden vatandaşların da indirim beklentisi devam ediyor. Bu noktada bankalar müşteri memnuniyeti için birbirinden farklı kampanyalara imza atarken Ziraat Bankası’ndan önemli bir açıklama geldi.

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklama kapsamında cebinde Ziraat Bankkart bulunan müşteriler, tam 250 lira değerinde akaryakıt indirimi almaya hak kazanacakken Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda ”Ayın Sektörü “Akaryakıt” sektöründe toplam 250 TL Bankkart Lira” ifadeleri yer aldı.

ZİRAAT BANKASI’NDAN 250 TL AKARYAKIT PUANI

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklama kapsamında duyurulan detaylarda ”Bankkart’ınız ile Nisan ayı içerisinde Bankkart anlaşmalı Akaryakıt sektöründeki üye işyerlerimizden yapacağınız 1.000 TL ve üzeri harcamalarınıza %5 (tek seferde en fazla 100 TL), toplam 250 TL Bankkart Lira!” denildi.

Bankkart Mobil veya SMS ile katılım sağlayabileceğiniz kampanyanın 30 Nisan’da sona ereceği ifade edilirken Ziraat Bankası’nda kayıtlı kayıtlı cep telefonu numaranızdan AYINSEKTORU yazıp 4757’ye SMS göndererek ya da Bankkart Mobil’den Bankkart Dünyasındaki “Ayın Sektörü” menüsünden katılım sağlayabileceğiniz ifade edildi.

Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı uygulaması ile ilgili ay için belirlenen Bankkart anlaşmalı sektörlerden tek seferde yapılan bin TL ve üzeri işlemlerden yüzde 5 Bankkart Lira kazanılabileceği aktarıldı. Detaylar ve katılım için Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com