Erzincan Medya
11° Erzincan

Erzincan

11°

Erzincan

Pazar

20°/ 12°

Pazartesi

23°/ 11°

Salı

24°/ 13°

Çarşamba

25°/ 12°

Perşembe

25°/ 15°

Cuma

25°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

544 kişiye adli-idari işlem yapıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
544 kişiye adli-idari işlem yapıldı

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından genel asayiş ve kamu düzeninin sağlanması amacıyla mayıs ayı içerisinde yapılan denetimlerde çeşitli suçlardan aranan 78 şüpheli yakalanarak 544 kişiye adli-idari işlem yapıldı.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü tarafından mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, her zaman ve her yerde güvenlik güçlerinin varlığını vatandaşa hissettirerek alanda görünür olunması amacıyla başta asayiş, terör ve narkotik olayları olmak üzere suç işleme amacındakilerin caydırılması, aranan şahısların yakalanması, varsa suç delillerinin ele geçirilmesine yönelik mayıs ayında çeşitli denetim ve uygulamalar gerçekleştirdi. İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı birimlerce gerçekleştirilen denetimlerde yapılan 20 bin 390 GBT sorgulamasında, çeşitli suçlardan aranan 78 aranan kişi yakalandı. 12 kişi ise ekipler tarafından gözaltına alınırken, 544 kişiye idari işlem yapıldı. Denetimlerde 16 kaçak göçmen de yakalandı.

Diğer yapılan asayiş uygulamalarında ise, 316 işyeri kontrol edildi. Kontrol ve aramalarda, 2 adet kesici alet, 2 adet tabanca, 1 adet av tüfeği, 3 bin 400 paket kaçak sigara, 84 gram metamfatemin, 140 adet sentetik ecza, 978 gram esrar ve 11 adet sahte belge ele geçirildi.

Erzincan Emniyet Müdürlüğünce denetim ve uygulamaların devam edeceği bildirildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com