Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 11°

Salı

22°/ 11°

Çarşamba

25°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

26°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

44. Kemaliye Kültür ve Doğa Sporları Şenliği İstişare Toplantısı Yapıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
44. Kemaliye Kültür ve Doğa Sporları Şenliği İstişare Toplantısı Yapıldı

Uluslar arası 44’üncü Erzincan Kemaliye(Eğin) Kültür ve Doğa Sporları şenliği  23-24-25 Haziran 2023 tarihleri arasında yapılacak.
Kemaliye Kaymakamı  İlhan Kayatürk, Kemaliye Belediye Başkanı Mehmet Karaman, KEMAV Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ferudun Çelikmen, KEMAV üyeleri ve ilgili kurum amirlerinin katılımlarıyla bu yıl yapılacak olan 44. Kemaliye Kültür ve Doğa Sporları Şenliği istişare toplantısı gerçekleştirildi.
Ulusal ve uluslararası düzeyde büyük ilgi gören sportif ve kültürel etkinliklerin yer aldığı ve bu yıl 44’üncüsü  gerçekleştirilecek olan, “Uluslararası Erzincan Kemaliye (Eğin) Kültür ve Doğa Sporları Şenliği “23-24-25 Haziran 2023 tarihleri arasında yapılacaktır.

Yukarı Fırat Havzasının merkezinde yer alan Kemaliye (Eğin) İlçesi, eşsiz doğası ve sahip olduğu tarihi kent kimliği ile Erzincan İlimizin turizme açılan kapılarından biridir. Kemaliye (Eğin), aynı zamanda Tarihi Kentler Birliğinin de kurucu üyesi ve “Tarihi Kent Kemaliye” sloganı ile UNESCO Dünya Miras Geçici Listesinde yer almaktadır.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com