Erzincan
19°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinde Cumhuriyetin 100. Yılı kapsamında ve 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Resim-İş Eğitimi Anabilim Dalı ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Öğretmenler Günü Resim Sergisi” düzenlendi.
Üniversite Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen sergi açılışına Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Çağrı Çırak, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mücahit Kağan, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Erdem Yavuz, Güzel Sanatlar Eğitimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Orhan Taşkesen, Güzel Sanatlar Eğitimi Resim-İş Anabilim Dalı akademisyenleri ve öğretmeler de hazır bulundu. Sergide akademisyen ve öğretmenlerin hazırlamış olduğu toplam 44 eser, sanatseverlerle buluştu.
Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Orhan Taşkesen: “24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle sergiye emek veren katkı sunan hocalarımızı kutluyorum” dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler