Erzincan Medya
19° Erzincan

Erzincan

19°

Erzincan

Cuma

28°/ 16°

Cumartesi

30°/ 15°

Pazar

33°/ 19°

Pazartesi

30°/ 17°

Salı

29°/ 16°

Çarşamba

29°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

4-6 Yaş Kur’an kurslarında yıl sonu etkinliği yapıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
4-6 Yaş Kur’an kurslarında yıl sonu etkinliği yapıldı

Erzincan İl Müftülüğü 10. Yıl Mezunlar Buluşması Çocuk Şenliği düzenlendi

4-6 Yaş Kur’an kursları 10. yılına özel mezunlarla buluştuğu Erzincan İl Müftülüğü 10. Yıl Mezunlar Buluşması Çocuk Şenliği, Müftülük Konferans Salonu’nda kutlandı. 

Program 4-6 yaş mezunlarından ve aynı zamanda hafızlık öğrencisi  Taha Keskin’in okuduğu Kur’an-ı Kerim ile başladı. Erzincan  İl Müftüsü Muharrem Gül’ün günün anlam ve önemini belirten konuşması ile devam etti. Muharrem Gül konuşmasında 4-6 yaş Kur’an kurslarının öneminden ve gelişmesinden ve Erzincan İl Müftülüğü olarak her geçen gün artan 4-6 yaş Kur’an kurslarına halkın  ilgisinden takdirle bahsetti. 
Erzincan İl Müftülüğü 4-6 yaş Kur’an Kursu öğrencileri ve mezunlarının hazırladığı ilahi, Ront (çember, döngü, el ele tutuşarak halka halinde yapılan gösteri), piyes, sinevizyon gösteriminin ardından dua ile son buldu. Programın sonunda verdiği emeklerinden dolayı 4-6 yaş Kur’an kursu öğreticilerine İl Müftüsü Muharrem Gül tarafından teşekkür belgesi takdim edildi. Ayrıca 4-6 yaş Kur’an kursları hazırladığı etkinliklerin sergilendiği sergi ve çocuklar için pamuk şekeri, balon ve yüz boyama ile program ayrı bir renk kazandı. Programın hazırlanmasında emeği geçen il müftülüğüne, eğitimden sorumlu müftü yardımcısı Gülay Demirci’ye ve Tüm 4-6 yaş Kur’an kursu öğreticilerine teşekkür edildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com