Erzincan Medya
Erzincan

Erzincan

Erzincan

Salı

21°/ 10°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

22°/ 13°

Cuma

24°/ 14°

Cumartesi

23°/ 14°

Pazar

21°/ 13°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

31 MART SON | Ziraat Bankası müşterisi olup BANKKART kullananlar hemen kontrol etsin

Yayınlanma:
ABONE OL
31 MART SON | Ziraat Bankası müşterisi olup BANKKART kullananlar hemen kontrol etsin

31 MART SON | Ziraat Bankası müşterisi olup BANKKART kullananlar hemen kontrol etsin – Türkiye’ni dev bankası Ziraat Bankası milyonlarca müşterisini son dakika uyardı. Son 3 günlük süre kaldığı ifade edilerek Ziraat Bankası müşterisi olup, banka kartını kullanan kişilere yönelik olarak yapılan uyarıda kampanyanın sona ereceği hatırlatıldı.

16 Şubat 2024 tarihi itibari ile başlayan kampanya 31 Mart 2024 tarihinde sona erecek. Banka yapmış olduğu açıklamasında “16 Şubat – 31 Mart 2024 tarihleri arasında Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 175 TL Bankkart Lira verilecektir.” diyerek 175 TL’ye kadar bankkart para hediyesi verileceğini ifade etti.

ZİRAAT BANKASI BANKKART KAMPANYASI BAŞVURU ŞARTLARI NELER, HEDİYE BANKKART PARA İADESİ NASIL ALINIR?

Kampanya 16 Şubat – 31 Mart 2024 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil ve bankkart.com.tr’den katılım sağlanması gerekmektedir.

Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 175 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 175 TL Bankkart Lira kazanabilir. İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir.

Aynı gün tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerin yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Kazanılan Bankkart Liralar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde de kullanılabilir. Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler kredi kartı ve banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Gerekli koşulları yerine getirerek bankkart lira kazanan kişilere kazanmış oldukları tutarlar 5 Nisan 2024 tarihinde yatırılacak. Bankkart lira olarak yüklenecek tutarlar daha sonra yapılacak olan harcamalarda ödemede kullanılabilecek…

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler