Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 12°

Salı

21°/ 11°

Çarşamba

25°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

24°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

3.5 milyon emekliye ÇİFT PROMOSYON müjdesi! 17.000 TL ek ödeme o tarihte hesapta

Yayınlanma:
ABONE OL
3.5 milyon emekliye ÇİFT PROMOSYON müjdesi! 17.000 TL ek ödeme o tarihte hesapta

3.5 milyon emekliye ÇİFT PROMOSYON müjdesi! 17.000 TL ek ödeme o tarihte hesapta – Milyonlarca emeklinin beklemiş olduğu promosyon müjdesi son dakika duyurulmuş, Cumhurbaşkanı Erdoğan miting alanında yaptığı konuşmasında kamu bankalarının promosyon rakamlarını arttırdığını duyurmuştu. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından 5 bin TL olarak ödenem emekli promosyonu rakamı arttırılmış ve 12 bin liraya çıkartılmıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklama sonrasında gözler kamu bankalarına çevrilmişti. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından beklenen açıklama yapılmış ve emekli aylığına göre:

Emekli aylığı 10 bin TL ile 14 bin 999 TL arasında olan emeklilere 8.000 TL

Emekli aylığı 15.000 TL ile 19 bin 999 TL arasında olan emeklilere 10.000 TL

Emekli aylığı 20.000 TL ve üzeri olan emeklilere ise 12.000 TL ödeme yapılacağı ifade edildi.

ÖLÜM AYLIĞI ALAN EMEKLİLERE ÇİFT PROMOSYON İMKANI! ÇİFT MAAŞ ALAN EMEKLİLER İKİ PROMOSYON ALABİLİR Mİ?

SGK Uzmanı Emin Yılmaz, “Güncelleme ile ilgili eğer halihazırda devam eden bir sözleşmeniz varsa mutlaka şubeye gitmenizi ve müşteri temsilcisine talebinizi iletmenizin daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Ayrıca ATM, SMS, telefon ve e-Devlet vasıtası ile de promosyon sözleşmesinin yapılabildiğini belirtmek isterim” dedi.

“Sizin almış olduğunuz emekli maaşınıza göre promosyon rakamı belirleniyor. SGK son yayınlamış olduğu duyuru vasıtası ile dul yetim maaşı alanların promosyon ödemelerinin 5.000 TL’den başlayarak yukarı doğru çıktığını belirtti. En üst tavan promosyonu 12.000 TL oldu.” diyerek çift maaş alan kişilerin çift promosyon alabileceklerini ifade etti.

SGK tarafından yapılan açıklamada ölüm ve yetim aylığı almaya hak kazanan 3,3 milyon kişiye 5 bin TL promosyon ödemesi yapılacağı açıklanmıştı. Böylelikle çift emekli aylığı alan emeklilerin alacakları promosyon tutarı 12 bin TL + 5 bin TL olmak üzere toplamda 17 bin TL olarak ödenecek. Bu kişiler ilgili bankalardan çift promosyon almak için başvuru yapabilecekler…

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com