Erzincan Medya
12° Erzincan

Erzincan

12°

Erzincan

Pazar

13°/ 10°

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 12°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bankalara talimat gitti rakamlar yükseldi! Promosyon ödemelerinde Yapı Kredi zammı SON DAKİKA geldi

Yayınlanma:
ABONE OL
Bankalara talimat gitti rakamlar yükseldi! Promosyon ödemelerinde Yapı Kredi zammı SON DAKİKA geldi

Banka promosyonları ile ilgili son dakika gelişmeleri art arda yaşanıyor. Promosyon ödemelerinde yapılan zamların ardından emeklilerin gündemi tamamen değişirken yeni zam açıklamaları da gelmeye devam ediyor. Promosyon ödemelerine dair son olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan gelen zam talimatına özel bankalardan da yanıt gelmeye başladı. Emeklilere ödenen promosyonlarda kamu bankalarına rakam veren Cumhurbaşkanı Erdoğan bu zamlara özel bankaların da katılmasını isterken Yapı Kredi tarafından yapılan son dakika açıklaması da gündemde yer aldı.

Kamu bankalarında 12 bin liraya çıkan promosyon ödemeleri için Yapı Kredi Bankası tarafından alınan zam kararı ile bu rakam 15 bin liraya çıktı. Özel bankalar arasında yer alan ve promosyon miktarını 15 bin liraya çıkaran Yapı Kredi Bankası, promosyon ödemesi hakkı olan müşterileri için ödeme tablosunu da açıkladı. Yapı Kredi, 15 bin TL’ye varan nakit promosyon ödemesi için detayları da duyurmuş oldu.

YAPI KREDİ’DEN EMEKLİYE 15 BİN TL PROMOSYON ÖDEMESİ

Sosyal Güvenlik Kurumu SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklilerine özel hazırlanan ”Emeklilik Paketi” avantajlarını duyuran Yapı Kredi, promosyon kampanyasından yararlanmak için emekli maaşını Yapı Kredi’den almaya taahhüt verilmesi gerektiğini belirtti. ”15.000 TL’ye Varan Emekli Promosyon Yapı Kredi’de!” ifadeleri ile kampanya açıklamasına yer veren Yapı Kredi, 30 Nisan tarihine kadar başvuru yapılması halinde emekli müşterileri için 15 bin liraya varan promosyon imkanı sağlayacağını duyurdu.

28 Mart 2024 – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında SGK emekli aylığı üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilerin 15 bin TL’ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabilecekleri kaydedilen açıklamada bir aylık net gelir üzerinden verilecek asgari ve azami tutarlar da şöyle açıklandı;

  • 9.999 TL’ye kadar maaşlarda 5.500 TL;
  • 10.000 TL – 14.499 TL arasındaysa 8.750 TL;
  • 15.000 TL – 19.999 TL arasındaysa 11.000 TL;
  • 20.000 TL’ nin üzerindeyse 13.000 TL nakit promosyon ödeneceği ifade edildi.
  • Ek Ödül Taahhütnamesinin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız bin TL ek nakit ödül ödeneceği ifade edilirken Ek Ödül Taahhütnamesinin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde asıl bireysel kredi kartları ile toplamda bin  TL harcama yapılması durumunda da yine bin TL ek ödül ödeneceği duyuruldu.

15 bin TL’ye varan promosyon kampanyası kapsamında promosyon ve ek nakit ödül başvurusu işlemleri Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel Internet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve şubeler aracılığı ile yapılabilecek.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler