Erzincan
19°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
TFF 2. Lig Kırmızı Grupta ligin 17. Haftasında sahasında Etimesgut Belediyespor’u konuk eden 24Erzincanspor sahadan 2- 0 galip ayrılan taraf oldu.
13 Şubat Şehir Stadyumunda oynanan karşılaşmaya hızlı başlayan AnaGold 24Erzincanspor maçın hemen başında 9. Dakikasında Kamil İçer ile golü bularak 1- 0 öne geçti. Golün ardından ataklarını hızlandıran ev sahibi 24 Erzincanspor ikinci gol arayışında bulundu. İl yarının son dakikalarında 24Erzincanspor Ziya Alkurt ile ikinci golü bularak durumu 2-0 taşıdı. Atılan golün ardından mücadelenin ilk yarısı 24Erzincanspor’un 2-0 galibiyeti ile sonuçlandı. İkinci yarının başlama düdüğüyle her iki takımda kontrollü futbol ile ataklarını yaparak gol arayışında bulundular. İkinci yarıda başka gol sesi çıkmayınca mücadelen 24Erzincanspor 2-0 galip ayrılarak haftayı 3 puan ile kapatan taraf oldu.
Alınan skorun ardından 24Erzincanspor puanını 30’a yükseltti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler