Erzincan Medya
26° Erzincan

Erzincan

26°

Erzincan

Çarşamba

25°/ 13°

Perşembe

26°/ 15°

Cuma

27°/ 16°

Cumartesi

24°/ 14°

Pazar

25°/ 13°

Pazartesi

27°/ 13°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

2023 yılı Stratejik Planı İzleme ve Değerlendirme 1. Dönemi Gerçekleştirildi

Yayınlanma:
ABONE OL
2023 yılı Stratejik Planı İzleme ve Değerlendirme 1. Dönemi Gerçekleştirildi

Erzincan İl MEM AR-GE Birimince 2023 Stratejik Plan İzleme ve Değerlendirme ile 2024-2028 Stratejik Plan Hazırlık Çalışmaları hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. 

2023 yılı Stratejik Planı İzleme ve Değerlendirme 1. dönemi İl MEM AR-GE Birimi tarafından Haziran ayı itibariyle başladı. 2023 yılı Stratejik Plan raporunun zamanında eksiksiz bir şekilde tamamlanması adına il genelinde  okul ve kurum stratejik plan planlama ekip liderlerine yönelik çevrim içi ortamda bilgilendirme toplantısı yapıldı.

İlgili toplantı, Strateji Geliştirme Şube Müdürü Murat Karakurt’un açılış konuşması ile başlayıp İl MEM Stratejik Plan Koordinatörü Adnan E. Fırat’ın 2023 yılı Stratejik Plan izleme çalışmalarına ilişkin genel bilgilendirmesi ile devam etti. Toplantıda 2024-2028 Stratejik Plan hazırlık çalışmaları hakkında durum değerlendirmesi yapılarak tamamlandı. Erzincan’da ki  tüm okul ve kurumlardan stratejik plan sorumlularının katılım sağladığı bilgilendirme toplantısı yaklaşık 1 saat sürdü. 
Toplantıda ayrıca 2021 yılı Temmuz ayında tüm ilde ilk defa uygulanması yapılan “Stratejik Plan&AR-GE İstatistik Modülü” genel tanıtımı ve modül içeriğindeki güncellemeler üzerinde duruldu. Erzincan’da  2023 yılı birinci 6 ay İzleme ve Değerlendirme çalışmaları 2023 Haziran ayında tüm ilde başlamış ve ilgili izleme çalışmasının daha hızlı yapılması için Erzincan İl Müdürlüğünde üçüncü defa uygulanan Stratejik Plan/AR-GE İstatistik Modülü üzerinden veri akışı sağlanacak. İl Millî Eğitim Müdürlüğü Stratejik Plan İzleme ve Değerlendirme kurulunca birimlerden ve okullardan alınan veriler analiz edilip plan izlemesi kayda alınacak. Elde edilen veriler 2023 Aralık döneminde yılsonu verileri ile karşılaştırılıp 2023 yılı Stratejik Plan İzleme ve Değerlendirme rapor aşamasında kullanılacaktır.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com