Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
2023 Yılı Haziran Ayı Köylere Hizmet Götürme Birliği Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.
Çayırlı İlçe Halk Kütüphanesinde Kaymakam Ahmet Gülderen başkanlığında gerçekleşen toplantıya İl Genel Meclis Üyesi Dursun Ali Aksu, İl Genel Meclis Üyesi Bahadır Yıldırım, Yazı İşleri Müdürü Sığbetullah Taş, Mal Müdürü Ömer Selvitopi ve muhtarlar katıldı.
Toplantıda birliğe muhtarlar arasından üye seçimi gerçekleştirildi. Ayrıca 2022 yılında yapılan yatırımlar ile 2023 yılında yapılacak yatırımlar değerlendirildi. Muhtarların talepleri alınarak dilek ve temenniler ile toplantı sonlandırıldı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler