Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, 20 özel çocuğun polis olma hayalini gerçekleştirdi.
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerince, Milli İrade Özel Eğitim Uygulama okulunda 80 özel öğretim gören öğrenciyi ziyaret etti. Burada yaptıkları ziyarette polis ekipleri, aynı okulda 20 özel çocuğun polis olmak istemeleri üzerine Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 20 öğrenciye minik bir eğitim verildi. Verilen eğitimin ardından sonra gerekli önlemler alınarak uygulama yapıldı.
İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan paylaşımda: ‘ Çok kıymetli çocuklarımız bizlere görevimizde destek verdiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederiz.
Engeller hayalleri gerçekleştirmede engel değildir’ denildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler