Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Gençlik Merkezinde görevli olan gönüllü gençler, Türk bayraklı uçurtmalarını gökyüzüne bıraktı.
Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan gönüllü gençler ekibi merkez Hancı Çiftliği İlkokulu öğrencileriyle Türk bayraklı uçurtmalarını gökyüzüne bıraktılar.
Yurt genelinde olduğu gibi Erzincan’da da çeşitli aktivitelerle kutlanan 100. Yıl coşkusunda Cumhuriyetin 100. Yılında öğrenciler bu anlamlı günde yaptıkları uçurtmaları gökyüzünde dalgalandırarak doyasıya eğlenirken de bu anlamlı güne renk kattılar.
Gençlik Merkezinde görevli olan gönüllü gençler paylaşımlarında, Cumhuriyetimizin 100. yılına girerken istiklalden istikbale giden yolda sevincimizi gençlerimiz ve çocuklarımızla uçurtma uçurarak yaşadık ifadelerine yer verdiler.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler