Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  10 araç denetlenirken, 64 şahsın kimlik kontrolü yapıldı

  Erzincan’da emniyet ekipleri tarafından 2023/2024  eğitim ve öğretimin güvenli bir ortamda sürdürülebilmesi amacıyla okul çevresinde denetimler sürüyor.

  Erzincan’da emniyet ekipleri tarafından

  Erzincan’da emniyet ekipleri tarafından 2023/2024  eğitim ve öğretimin güvenli bir ortamda sürdürülebilmesi amacıyla okul çevresinde denetimler sürüyor. Denetimler kapsamında 10 araç  denetlenirken, 64 şahsın kimlik  kontrolü yapıldı.
  Erzincan Emniyet Müdürlüğü ekiplerince eğitim ve öğretimin güvenli bir ortamda sürdürülebilmesi amacıyla okul çevresinde yapılan denetimlerde şüpheli şahıslar üzerinde arama yapıldı.
  Erzincan’da ki okulların önlerinde ve çevresinde gerçekleştirilen denetimlerde şüpheli araçlar durdurularak evrak ve kimlik kontrolü yapıldı. Şüpheli kişilerin GBT ve üst araması da gerçekleştirildi. Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü koordinesinde; Asayiş Şube Müdürlüğü ve Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerce,
  Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Erzincan Lisesi önü ve çevrelerinde, çocukların  ve gençlerin güvenliğine yönelik uygulama gerçekleştirildi. 
  Okul çevresinde bulunan uygulama sonucunda 64 şahıs kontrolü, 10 araç sorgulaması yapıldı.

  Erzincan Haber