Erzincan Medya
28° Erzincan

Erzincan

28°

Erzincan

Perşembe

29°/ 16°

Cuma

31°/ 17°

Cumartesi

28°/ 18°

Pazar

26°/ 16°

Pazartesi

29°/ 15°

Salı

30°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ziraat Odasına Yeni Hizmet Binası

Yayınlanma:
ABONE OL
Ziraat Odasına Yeni Hizmet Binası

Erzincan Ziraat Odası yeni hizmet binası temeli düzenlenen törenle atıldı. Bin 590 metrekare kullanım alanı olacak olan yeni idari hizmet binası dualar ile açıldı.

İplik fabrikası caddesi ışıklar karşısında Pancar Kooperatifi yanında yapımına başlanan Erzincan Ziraat Odası yeni hizmet binası bin 590 metrekare üzerine inşa edilerek bir yıl içerisinde hizmete girmesi planlanıyor.

Gerçekleştirilen temel atma törenine Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan AK Parti Milletvekili Serkan Bayram, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas Çapoğlu, CHP Erzincan  İl Başkanı Ayhan Doğan, İl Müftüsü Yavuz Karabayır, çok sayıda kurum amiri ve vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Erzincan Ziraat Odası Başkanı Tamer Geyik; “ Erzincan Ziraat Odamız  1963 yılında kurulmuş olup mevcut 9 bin 650 kişi odamıza kayıtlı bulunmaktadır. Odamız her daim Erzincan üretecimizin yanında olup her platformda çiftçilerimizin yanında olup ilgilenip yetkili mercilere soruların iletilmesinde bir köprü vazifesi görerek  sorunların çözülmesinde gereken gayret ve çabayı göstermiştir. Bu amaç ve maksatla üreticilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için mevcut bulunan arsamız üzerine bin 590 metrekare kullanım alanı olacak olan yeni idari hizmet binasının 950 bin lira bedelle ihale edilmiştir. Bina inşaatının 1 yıl içerisinde bitirilerek hizmete açılması planlanmaktadır. Üreticilerimize daha iyi hizmet edebilmek için bundan sonrada çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Andından konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy; “ Ziraat Odası yıllardan beri çiftçimize, köylümüze hizmet eden bir kuruluştur. Bulunduğu mekandan daha iyi bir mekana geçerek hizmetini verecektir. Bugün burada bu hizmet binasının temelini atıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun “ diye konuştu.

Son olarak konuşan Erzincan Valisi Ali Arslantaş ; “ çağın gerektirdiği modern şatlarda hizmet verebilecek güzel bir binanın  temelini atmak üzere bir araya geldik. Meslek kuruluşlarımızın kendi binaları, kendi çalışma alanlarının binalarının temellerini atmak bizleri mutlu ediyor. Bizde devlet olarak vatandaşlarımızın daha kaliteli hizmet alabilmeleri için elimizden geleni yapacağız. Bizler üreticiye dönük hizmet faaliyetlerinde destekliyoruz. İlimize, üreticimize, ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Erzincan İl müftüsü tarafından yapılan dua ile Erzincan Ziraat odası yeni hizmet binasının temel atma töreni gerçekleştirildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler