Erzincan Medya
16° Erzincan

Erzincan

16°

Erzincan

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 13°

Cumartesi

23°/ 14°

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 11°

Salı

22°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ziraat Bankası’ndan 88 milyona müjde! TAMAMEN ÜCRETSİZ oldu artık metelik bile ödenmeyecek

Yayınlanma:
ABONE OL
Ziraat Bankası’ndan 88 milyona müjde! TAMAMEN ÜCRETSİZ oldu artık metelik bile ödenmeyecek

Ziraat Bankası’ndan 88 milyona müjde! TAMAMEN ÜCRETSİZ oldu artık metelik bile ödenmeyecek – Milyonlarca kişiye bekledikleri güzel haber Ziraat Bankası tarafından verildi. Türkiye’nin dev bankası bir kere daha vatandaşın kara gün dostu olduğunu kanıtladı ve bel büken bankacılık ücretlerini tamamen kaldırdı.

Kampanyalarına tüm hızı ile devam eden Ziraat Bankası yapmış olduğu açıklamasında müşterilerine yeni bir müjde daha verdi. Son dönemde bankacılık işlemlerini kullanan kişilerin sayıları artarken bankaların kesmiş oldukları masraflarda cepleri yakmaya başlamıştı. Ziraat Bankası yeni müşterisi olan kişilere ücretsiz olarak sunacakları hizmetleri açıkladı.

ZİRAAT BANKASI HAVALE / EFT, KREDİ KARTI YILLIK İŞLETİM ÜCRETİ MASRAFLARI ALINMAYACAK!

Ziraat Bankası yapmış olduğu duyurusunda “Ziraat Mobil ile Uzaktan Müşteri Olun, 1.000 TL ve Üzeri Her Alışverişinize 250 TL Bankkart Lira, Toplam 1.000 TL Bankkart Lira Kazanın ve Ziraat Süper Şube’nin Avantajlarından Yararlanmaya Hemen Başlayın!” diyerek Bank Kart kampanyasını duyurdu. İşte ücretsiz ve indirimli olarak sunulacak avantajlarB

Süper Şube müşterilerine kart aidatı yansıtılmamaktadır. (Ek kartlar dahil) Kredi kartından yapılan işlemlerde 4 taksite kadar ücretsiz sonradan taksitlendirme yapılabilmektedir.

İnternet ve mobil bankacılıkta Ziraat Bankası hesapları arasında gerçekleştirilen havale işlemlerinden masraf alınmamaktadır.

İnternet ve mobil bankacılıktan gerçekleştirilen EFT/FAST işlem masraflarında %50 indirim uygulanmaktadır.

Dijital kanallardan gerçekleştirilen Havale/EFT/FAST işlem limitleri %50 oranında yükseltilmiştir.

Süper Şube hizmet modeline geçildikten sonra, internet şube veya Ziraat Mobil’den açılan yeni vadeli TL mevduat hesaplarına +%1 faiz oranı uygulanmaktadır.

ATM’lerden günlük para çekme limitleri %50 oranında daha yüksek uygulanmaktadır.

Tüm Ziraat Bankası Şubelerinden para çekme işlemlerinden masraf alınmamaktadır.

Tüm kamu ATM’lerinde işlem limitleri dahilinde para çekme ve para yatırma işlemlerinden masraf alınmamaktadır.

İlk defa Ziraat Yatırımda yeni hesap açmanız halinde 31 Aralık 2024 tarihine kadar on binde altı oranındaki indirimli hisse senedi alım/satım komisyonlarından yararlanabilirsiniz.

Ziraat Süper Şube Hizmet Modelinden ayrılan müşteriler kampanyadan faydalanamaz.

Söz konusu kampanyaların tümü mobil uygulama üzerinden ilk kez Ziraat Bankası müşterisi olan kişiler için geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak istiyorum diyen kişiler Ziraat Bankası internet şubesi uygulamasını indirerek, buradan müşteri olmak istiyorum adımlarını izleyip, uzaktan müşteri edinimi sürecini tamamlayarak kampanyadan ve ücretsiz hizmetlerden yararlanabilecek.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler