Erzincan Medya
25° Erzincan

Erzincan

25°

Erzincan

Pazar

30°/ 16°

Pazartesi

31°/ 19°

Salı

33°/ 19°

Çarşamba

31°/ 19°

Perşembe

29°/ 18°

Cuma

32°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ziraat Bankası müşterilerine bayram müjdesi! 4757’ye SMS gönderene 40.000 TL veriliyor

Yayınlanma:
ABONE OL
Ziraat Bankası müşterilerine bayram müjdesi! 4757’ye SMS gönderene 40.000 TL veriliyor

4757’ye SMS gönderene 40.000 TL veriliyor. Ziraat Bankası müşterilerine bayram müjdesi. Ekonomik koşullar ne olursa olsun, Ziraat Bankası müşterilerine avantajlar sunmaya devam ediyor. Banka, düşük faiz oranları ve cazip ödeme seçenekleriyle bezenmiş yepyeni bir kredi kampanyası başlattı. Eğer Ziraat Bankası’nın bir müşterisiyseniz, 40.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz bu fırsattan mutlaka faydalanmalısınız!

Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Bu fırsattan yararlanmanın yolu oldukça basit. T.C. kimlik numaranızı 4757 numaralı telefona SMS olarak göndermeniz yeterli. Gönderdiğiniz mesajın ardından banka, size özel hazırlanmış kredi teklifiyle hızlıca geri dönüş yapacak. Üstelik bu süreç, Ziraat Bankası’nın müşteri dostu yaklaşımının bir göstergesi olarak hızlı ve pratik bir şekilde ilerliyor.

Kredi Detayları

Ziraat Bankası’nın sunduğu bu özel kredi paketi, 36 ay vade ile sunuluyor ve piyasada bulunan birçok krediye kıyasla oldukça düşük faiz oranlarına sahip. Bu sayede, kredi yükünüzü hafifletirken, bütçenize uygun ödemeler yapma şansını elde edeceksiniz. Ödeme planları ve erteleme seçenekleri de tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriliyor.

Kimler Başvurabilir?

Bu krediye başvurabilmek için Ziraat Bankası’nda mevcut bir hesabınızın olması gerekmekte. Ayrıca, kredi notunuzun bankanın belirlediği kriterlere uygun olup olmadığı da bu süreçte önemli bir faktör. Dolayısıyla, bankanın müşterisi olmanın yanı sıra, kredi puanınızın yeterli olup olmadığını da kontrol etmenizde fayda var.

Ziraat Bankası’nın bu yeni kredi kampanyası, nakit ihtiyacı olan herkes için bir nefes alma fırsatı sunuyor. Unutmayın, fırsatlardan faydalanmak için banka ile iletişimde kalmak ve güncel kampanyaları takip etmek büyük önem taşıyor. Şimdi, SMS’inizi gönderin ve Ziraat Bankası’nın sunduğu bu cazip kredi paketinden yararlanmaya başlayın!

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler