Erzincan Medya
16° Erzincan

Erzincan

16°

Erzincan

Pazar

19°/ 11°

Pazartesi

23°/ 12°

Salı

24°/ 13°

Çarşamba

25°/ 15°

Perşembe

26°/ 14°

Cuma

26°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ziraat Bankası Hesabı Olanlar, 10 Gün İçinde 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Alacaklar!

Yayınlanma:
ABONE OL
Ziraat Bankası Hesabı Olanlar, 10 Gün İçinde 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Alacaklar!

Ziraat Bankası Hesabı Olanlar, 10 Gün İçinde 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Alacaklar! Ziraat Bankası bireysel tüketici kredisi kampanyası 50.000 TL’ye kadar kendi banka hesabı olan tüm müşteriler için uygun faiz oranları ile birlikte hızlı bir şekilde verilecek onun nakit kredi kullanacak olan tüm bireysel müşteriler için hemen aynı gün içinde hesapları yatırılacak bir kredi işlemlidir. Ziraat Bankası bireysel tüketici kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen bu yeni nakit kredi kampanyasında acil ihtiyacınızın olması durumunda işlemlerinizi yapabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz 50.000 TL sizlere bireysel tüketici kredisi olarak verilmektedir.

Ziraat Bankası banka hesabı olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen bu nakit kredi kampanyasında başvuru şartlarına uygun olan ve ihtiyaç kredisi olarak hızlı bir şekilde işlem yapacak olan kişileri verilecek olan bu yeni nakit kredi kampanyasında Ziraat Bankası 36 ay vadeli olarak sizlere kredi işlemleri sunmaktadır…

ZİRAAT MOBİL UYGULAMA ÜZERİNDEN KREDİ

Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden bireysel tüketici kredisi kampanyasına katılarak başvurmamızı gerçekleştirebilecek ve nakit ihtiyacınızın olması durumunda işlemlerinizi hızlı bir şekilde bu banka üzerinden hızlı aynı gün içinde alabileceksiniz. Ziraat mobil uygulamasını kullanabilmeniz için 10 gün içinde yapacağınız tüm başvurularda 50.000 TL kredi size özel faiz oranları ile birlikte 36 ay vadeli olarak yine banka şubelerine gitmeden banka hesabınıza yatırılacak olan bir kredi türü olarak karşımıza çıkıyor.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com