Erzincan Medya
21° Erzincan

Erzincan

21°

Erzincan

Salı

23°/ 13°

Çarşamba

26°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

26°/ 17°

Cumartesi

28°/ 16°

Pazar

26°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yüksel Çakır, sandık başında birlik ve beraberlik mesajları verdi

Yayınlanma:
ABONE OL
Yüksel Çakır, sandık başında birlik ve beraberlik mesajları verdi

31 Mart 2024 mahalli idareler genel seçimlerinde Bağımsız Aday olarak seçime giren Yüksel Çakır eşi ile birlikte sandık başına geldi.

Yüksel Çakır, Bahçelievler ilkokulunda 1042 numaralı sandıkta oy kullandı.  Sandık başında açıklama yapan Yüksel Çakır birlik beraberlik mesajları verdi.

Çakır:”Bugün 31 Mart 2024 bizlerde bu seçimde Erzincan’da Bağımsız Belediye Başkan Adayı olarak tıbki 2009-2014 yılları içerisinde yaptığımız görevde olduğu gibi Erzincan’a hizmet edebilmek Erzincan’ı daha da geliştirip ileriye taşıyabilmek daha yaşanabilir şehir haline getirebilmek için belediye başkan adayı olduk. Bugün gerçekleştirilen seçimlerin hem şehrimize hem de ülkemizin bütün şehirlerimize mahalli idarelerin olduğu tüm beldelerine hayırlı olmasını Cenabı-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Bugüne kadar olgunlukla yürütülen bu seçimlerde herhangi bir hadiseye şuana kadar rastlanmadık. Aynı şekilde sonuçlanıncaya kadar herhangi bir gerginlik, olumsuzluk olmadan seçim sonuçlarının ortaya çıkmasını diliyor temenni ediyorum. Bu vesile ile Ramazan ayındayız. Kamu görevi ifa eden sandık kurulu başkanımıza ve kurul üyelerine özverilerinden dolayı fedakarlıklarından dolayı hem şahsım adına hem tüm hemşerilerimiz adına teşekkür ediyorum. Çıkacak sonuçların hem Erzincan’a hem de ülkemize hayırlı olsun.” Dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com