Erzincan Medya
28° Erzincan

Erzincan

28°

Erzincan

Pazar

30°/ 16°

Pazartesi

31°/ 19°

Salı

33°/ 19°

Çarşamba

31°/ 19°

Perşembe

29°/ 18°

Cuma

32°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

“Yolun Sonu Bayram Olsun”

Yayınlanma:
ABONE OL
“Yolun Sonu Bayram Olsun”

Erzincan’da Kurban Bayramı öncesi şehirlerarası yollarda trafik tedbirleri arttırıldı. Trafik ekipleri “Yolun Sonu Bayram Olsun” mottosuyla sürücüleri uyardı.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından, hem okulların tatil olması hem de Kurban Bayramı tatili nedeniyle yollarda trafik yoğunluğu oluşmaması için sürücüleri uyarıyor.

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan bilgilendirmede şu ifadelere yer verildi: ‘ 12-23 Haziran 2024 tarihleri arasında kutlanacak olan Kurban Bayramının aynı zamanda okulların kapanması aynı döneme denk gelmesiyle karayollarında olası trafik yoğunluğunun yaşanmaması için Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü olarak sürücü ve yayaların güvenliğinin sağlanması amacıyla ;KGYS, EDS, Ortalama Hız Denetim Sistemi, Plaka Tanımlama Sistemi, Dron Cihazı, Video Kameralı Radar Araçları
Sivil Trafik Ekipleri İle etkin ve yoğun olarak trafik denetimi yapılacaktır. Şehirler arası uzun yolculuk yapacak olan sürücüler başta olmak üzere tüm vatandaşlarımız azami ölçüde trafik kurallarına uymaları hem kendileri hem de diğer sürücülerin can ve mal güvenliği için önem taşımaktadır. Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Olarak İyi Bayramlar Dileriz.’ ifadelerine yer verildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler