Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Belediyesi şehir genelinde başlatmış olduğu yol yenileme çalışmalarına hızla devam ediyor.
Erzincan Belediyesi, asfalt sezonunun açıldığı tarih itibariyle şehir genelinde program dâhiline aldığı cadde ve sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. 2022 yılında rekor düzeyde yol yenileme çalışması gerçekleştiren Erzincan Belediyesi, ulaşımda konfor ve güvenliği ön planda tutmak için sıcak asfalt çalışmalarını yoğunlaştırdı.
Belediye Başkanı Bekir Aksun’un “Asfaltsız sokak kalmayacak” talimatları ile çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şehir genelinde yapılan tarama çalışmaları sonucu acil öncelikli olan yolların yanı sıra vatandaşlardan gelen taleplerde değerlendirmeye alınıyor. Ekiplerin hızlı ve özverili çalışmaları ile tamamlanan yol yenileme çalışmaları ile birçok cadde ve sokak yeni görünüme kavuşuyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri son olarak Kızılay Mahallesi 1008. sokakta asfalt serim çalışmalarını tamamladı. 700 metre uzunluğunda olan sokağa toplamda 1850 ton asfalt dökülerek vatandaşların kullanımına sunuldu.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler