Erzincan Medya
23° Erzincan

Erzincan

23°

Erzincan

Cuma

28°/ 16°

Cumartesi

30°/ 15°

Pazar

33°/ 19°

Pazartesi

30°/ 17°

Salı

29°/ 16°

Çarşamba

29°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yerle yeksan olacak! Selçuk Geçer rüzgar tersine döndü uyarısı yaptı! Altın dolar bitcoin borsa fena

Yayınlanma:
ABONE OL
Yerle yeksan olacak! Selçuk Geçer rüzgar tersine döndü uyarısı yaptı! Altın dolar bitcoin borsa fena

Selçuk Geçer rüzgar tersine döndü uyarısı yaptı! Altın dolar bitcoin borsa fena… Yerle yeksan olacak-  Son zamanlarda piyasalar, İran Cumhurbaşkanı Reisi’nin ölümü gibi olaylarla sarsılırken, bu durum döviz ve altın piyasalarını önemli ölçüde etkiledi. Orta Doğu’daki artan gerilimler ve global riskler, yatırım araçları üzerinde belirgin dalgalanmalara neden oldu. İşte ekonomist Selçuk Geçer’in bu konudaki son değerlendirmeleri ve tahminleri…

Altın ve Dolar Piyasasında Neler Oluyor?

Ekonomist Selçuk Geçer, piyasalardaki son hareketlilikleri ve yatırım araçlarının geleceği üzerine çarpıcı yorumlarda bulundu. Altın fiyatlarının tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkması ve dolar kurundaki dalgalanmalar, yatırımcıların dikkatle izlediği gelişmeler arasında yer alıyor.

Selçuk Geçer’den Altın Yorumu: Düşüş Mü Geliyor?

Selçuk Geçer, altın yatırımcılarına yönelik yaptığı açıklamada, altın fiyatlarının yakın zamanda düşebileceğini öne sürdü. Altının ons fiyatının 2 bin dolar seviyelerine kadar gerileyebileceğini belirten Geçer, “Altın fiyatları, faiz artışlarının etkisi altında kalabilir. Eğer ekonomik verilerde ciddi bozulmalar ve faiz artırımları gündeme gelirse, altın fiyatları 1900 dolar seviyelerine kadar düşebilir” dedi.

Dolar Kuru için Şok Tahmin: 100 TL Olabilir!

Dolar kurunun geleceği hakkında da konuşan Selçuk Geçer, Türk Lirası karşısında doların 100 TL’yi görebileceğini ifade etti. Geçer, “Dolar kuru, jeopolitik riskler ve global ekonomik belirsizlikler nedeniyle önümüzdeki dönemde ciddi bir yükseliş gösterebilir. Yatırımcılar bu konuda çok dikkatli olmalı” şeklinde konuştu.

Bitcoin Yatırımcılarına Önemli Uyarılar

Kripto para piyasalarıyla ilgili de değerlendirmelerde bulunan Selçuk Geçer, özellikle Bitcoin yatırımcılarını uyardı. Geçer, “Son dönemde FED’in politikaları piyasaları etkiliyor. Bitcoin ve diğer kripto paralar bu durumdan önemli ölçüde etkilenebilir. Yatırımcıların bu dönemde daha temkinli hareket etmeleri gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Piyasaların geleceği hakkında kesin tahminlerde bulunmak zor olsa da, Selçuk Geçer’in analizleri, özellikle dolar ve altın piyasaları için önemli ipuçları sunuyor. Jeopolitik riskler ve ekonomik belirsizlikler, önümüzdeki dönemde finansal piyasaların seyrini belirleyecek ana faktörler olacak.

 

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com