Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
İSTANBUL (AA) – Yapı Kredi, bilişim teknolojileri alanındaki işe alım sürecini oyunlaştırdı.
Yapı Kredi’den yapılan açıklamaya göre, özellikle yeni mezunlara yönelik açılacak IT ve analist pozisyonları ile staj programları özelinde tasarlanan Yapı Kredi Challenge isimli oyunda en iyi performans gösteren adaylar, staj veya işe alım sürecine dahil olma şansı yakalıyor.
30 Eylül’e kadar Yapı Kredi Challenge’a katılarak en yüksek puanı elde eden bir kişi ise MacBook Pro kazanıyor.
“360 derece” videonun ilk defa insan kaynakları kapsamında bir oyunda kullanıldığı Yapı Kredi Challenge’a LinkedIn, Facebook profili veya mail adresi ile kayıt olunabiliyor. Oyuncular, oryantasyon programının yapıldığı amfiden toplantı odalarına, restoranlardan spor salonuna kadar, Yapı Kredi Bankacılık Üssü’ndeki (YKBÜ) hayatı ve çalışma ortamını Yapı Kredi’ye başvurmadan önce sanal ortamda deneyimliyor.
Yayına girdiği ilk günden bu yana büyük ilgi gören Yapı Kredi Challenge’ın web sitesini şu ana kadar 38 farklı üniversiteden yaklaşık 2 bin 500 öğrenci ve mezun ziyaret etti.
Dijitalleşmeyi her alanda uygulama hedefi doğrultusunda insan kaynakları süreçlerini de dijital dünyaya uygun bir şekilde sürekli yenileyen Yapı Kredi’nin oyununa yapikredichallenge.com web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
11 milyon emeklinin beklediği kararı Cumhurbaşkanı duyurdu: Emekli maaşlarına 10.000 TL ödenek hazırlandı!
TBMM ONAY MESAJI: 16 Milyon Emekliye 27-28-29 Temmuz Tarihinde 100.000 TL Ödenecek! Borçları Silinecek!
13 MİLYON EMEKLİYE Müjdeli Haber Gece Geldi! Yarından Sonra Emeklilerin Hesabına 44.000 TL Yatıyor!
Şok market’te Dyson süpürge BOMBASI! Şok 27 Temmuz aktüel katalog
Son Dakika Haberi: 4’D’li Taşeron İşçi Ve TYP’liler Kadroya Geçiyor
1996-2006 Girişlilere İyi Haber: Mini EYT Paketi Geliyor!