Whatsapp yeni özelliği ile herkesin ilgisini çekmeyi amaçlıyor. Daha önce test aşamalarını gerçekleştirdiği yeni bir özelliğini duyuracak. Bu özellik ile birlikte her yerden rahat bir şekilde mesajlaşmaya devam edeceksiniz.

Whatsapp İki Hesaba Giriş Özelliğini Duyuracak!

Whatsapp hem android, hem iOS hem de Windows uygulamaları üzerinden birçok özellik ile fark yaratmaya devam ediyor. Bu özelliklerin yanı sıra gelişime de devam eden uygulama geniş çaplı bir şekilde yeni özelliğini duyurmayı amaçlıyor.

218 bin TL’ye Sıfır Araç Geliyor! Vergisiz Araç! - Erzincan 218 bin TL’ye Sıfır Araç Geliyor! Vergisiz Araç! - Erzincan

Bir cihaz üzerinden iki hesaba rahat bir şekilde girebileceğiniz yeni bir özellik üzerinde çalışmaların devam ettiği belirtildi. Daha önce test aşamaları gerçekleştirilen bu özellik sayesinde dilediğiniz şekilde mesajlarınızı devam ettirebileceksiniz.

Bu özellikten sınırlı sayıda kullanıcı da şimdilik yararlanabiliyor. Bu özelliği ilk kez 2023 Haziran ayında test etmeye başlamıştı. Aradan geçen süre zarfında hazır hale getirilmesinde son aşamalarda olduğu belirtiliyor.

Android kullanıcıları için sunulan bu özelliğin şimdilik sadece 1 ek profile izin verdiği belirtiliyor. İlerleyen zaman içerisinde bu 1 ek profilinde artacağı belirtildi. Daha önceden böyle bir özelliğin olmadığı Whatsapp’ta yeni profil sayesinde daha hızlı bir şekilde işlemlerin yürütülmesi amaçlanıyor. Birden fazla profilin eklenmesi üçüncü taraf güvenilir olmayan programlar sayesinde yapılıyordu. Şimdi Whatsapp’ın böyle bir özelliği duyurması ile birlikte böyle bir programa gerek kalmadan zamanla daha fazla profil oluşturulabilecek.