Antalya; sorunsuz bir yaz tatili yapmak isteyenler için en doğru adres! Birçok kişi; günün birinde Antalya’da tatil yapabilmek adına para biriktiriyor. Alanya; Antalya’nın bir ilçesi olmakla beraber hem yerli hem de yabancı turistler tarafından tercih ediliyor. Hatta, yaz aylarında nüfusu iki katına çıkıyor. Bunun yanı sıra, Alanya’da birbirinden kaliteli oteller de bulunuyor. Onlardan birisi de Vikingen Infinity Resort & SPA! Gelin, bu otelin öne çıkan özelliklerine yakından bakalım!

Vikingen Infinity Resort & SPA Neler Vaat Ediyor

Takdir edersiniz ki, Alanya otelleri; diğer yerlerdeki otellere kıyasla biraz daha lüks! Bu yüzden, fiyatlarının da yüksek olduğunu söylemek gerekir. Ancak, erken rezervasyon seçeneklerinden faydalandığınız takdirde Alanya otellerinde çok uygun fiyatlarla kalma şansına erişebilirsiniz. Vikingen Infinity Resort & SPA; ziyaretçilerine başta erken rezervasyon olmak üzere çok sayıda indirim ve kampanya vaat ediyor. Hem kalitesi hem de uygun fiyat seçenekleri ile her yaştan insanın tercihi olmayı başarıyor.

Vikingen Infinity Resort & SPA; cennetten farksız bir manzaraya sahiptir. Hatta, mavinin düşsel sonsuzluğunda unutulmaz anılara sahip olmayı hedefleyenler tarafından tercih edilir. Birbirinden rahat ve konforlu odalara sahiptir. Odalar; müşterilerin rahatı düşünülerek olabilecek en iyi şekilde tasarlanmıştır. Buna ek olarak, tıpkı Alanya’nın diğer otelleri gibi deniz, kum ve güneş üçlüsünün en güzel halini vaat eder. Bir başka deyişle, bu otelde denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarmak mümkün hale gelir. Otelin denize yakınlığı ve kendine ait plajının olması ciddi bir avantajdır.

Takdir edersiniz ki, müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen bir otelin kaliteli restoranlara sahip olması da şarttır. Vikingen Infinity Resort & SPA; bu gerçeğin farkındadır. Bu yüzden, bünyesinde hem Türk mutfağına hem de diğer ülkelerin mutfaklarına ait çok sayıda lezzet barındırır. Şefin özel spesiyali gibi seçenekler sayesinde müşterilerin otelden memnun ayrılmaları mümkün hale gelir.

Neden Bu Otel Tercih Edilmeli?

Yaz tatilinde Alanya’ya gitmeyi düşünenler vakit kaybetmeden otel arayışına başlarlar. Alanya’nın en popüler otellerinden birisi olan Vikingen Infinity Resort & SPA; bazı özellikleriyle fark yaratır. Her şeyden önce, ultra her şey dahil konsepti ile hizmet vermesi ciddi bir avantajdır. Bu sayede, otele gelen müşteriler; yeme içme için hiçbir şekilde para ödemezler. Hatta, üç öğün açık büfe yemeğin yanı sıra yerli veya yabancı fark etmeksizin alkollü ya da alkolsüz içecekler ücretsiz olarak sunulur. Otele gelenler; a la carte restoranlardan faydalanabilirler.

Vikingen Infinity Resort & SPA; 650 metre uzunluğundaki özel sahiliyle dikkat çeker. Ayrıca, konukların kullanımı için bir adet iskele mevcuttur. Bunun yanı sıra, hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap eden havuzları vardır. Sonuç olarak, hem dinlenmenin hem de eğlenmenin bir numaralı adresidir. Vikingen Infinity Resort & SPA fiyat ve rezervasyon için tıklayınız.