Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
VEDAŞ, personelinin bilgi ve becerilerini güncel tutmak amacıyla gerçekleştirdiği eğitimlerini sürdürüyor.
Muş İl Müdürlüğü hizmet binasında verilen eğitimlerin bu ayki konusu, iş sağlığı ve güvenliğiydi. Deprem ve diğer afet durumlarında yapılması gerekenler, ilkyardım, yangın söndürme, tahliye gibi konularda aslına uygun olarak gerçekleştirilen eğitimlerle personel bilgilendirildi.
Eğitimler hakkında açıklama yapan VEDAŞ Muş İl Müdürü Suat Coşar, “Teorik ve uygulamalı eğitimlerimizle personelimizin bilgilerini güncel tutuyoruz. Bu ayki eğitimlerimizin konusu olan iş sağlığı ve güvenliği bünyesinde; afetlerin öncesinde, esnasında ve sonrasında yapılması gerekenlere ilişkin çalışanlarımızı bilgilendiğimiz verimli bir eğitim oldu” dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler