Erzincan Medya
Erzincan

Erzincan

Erzincan

Salı

21°/ 10°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

22°/ 13°

Cuma

24°/ 14°

Cumartesi

23°/ 14°

Pazar

21°/ 13°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Vali Yardımcısı Özbay’dan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Ziyaret

Yayınlanma:
ABONE OL
Vali Yardımcısı Özbay’dan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Ziyaret

31921 2022/392 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Mülki İdare Amirleri Atamalarına ilişkin kararname ile Mardin Geçit Kaymakamlığından Erzincan Vali Yardımcılığına atanan Ömer Özbay il Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

Erzincan’a yeni atanan Vali Yardımcısı Ömer Özbay İl Milli Eğitim müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyarette İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Vali Yardımcısı Ömer Özbay’a Erzincan’ın eğitim öğretimi hakkında brifing verdi. Müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin de hazır bulunduğu sunum, toplantı salonumuzda gerçekleşti.

Tüm birimlerimizin yapmış olduğu çalışmaların ayrıntılı olarak ekrana yansıtıldığı toplantıda okullaşma oranları, öğretmen ve öğrenci sayıları, okul/kurum bina bilgileri, projeler, sosyal ve kültürel etkinlikler ile yatırımlar hakkında bilgi verildi.

Erzincan Vali Yardımcısı Ömer Özbay, Erzincan’ın eğitimdeki başarısının çok iyi olduğunu, bu başarının devam etmesi gerektiğini ifade ederek, bu başarıda emeği ve katkısı olan herkese teşekkür etti.

İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Vali Yardımcısı Ömer Özbay’a İl Milli Eğitim müdürlüğüne yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler