Erzincan Medya
Erzincan

Erzincan

Erzincan

Salı

21°/ 10°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

22°/ 13°

Cuma

24°/ 14°

Cumartesi

23°/ 14°

Pazar

21°/ 13°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Vali Makas, İliç Asfalt Plent Tesisinde İncelemelerde Bulundu

Yayınlanma:
ABONE OL
Vali Makas, İliç Asfalt Plent Tesisinde İncelemelerde Bulundu

Erzincan İl Özel İdaresi tarafından İliç ilçesinde kurulan asfalt plent tesisinde doğalgaz dönüşümü yapıldı. Vali Mehmet Makas, Asfalt plent tesisinde yapılan doğalgaz dönüşümü sonrası daha az yakıt maliyeti ile daha fazla üretim yapacak olan tesisi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Erzincan Valisi Mehmet Makas, çalışmalar hakkında İliç Kaymakamı Cüneyt Demirkol’dan ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Salim Saltaş’tan bilgi aldı. Asfalt plent tesisinde çalışan personellerle de görüşen Vali Makas, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Günlük 1200 ton üretim kapasiteli tesiste üretilecek sıcak asfalt ile İliç, Kemah ve Kemaliye ilçelerimizdeki köy yollarının asfaltlanacağını söyleyen Vali Makas, Erzincan Organize Sanayi Bölgesindeki sabit plent tesisi ve Tercan ilçemizdeki seyyar plent tesisimiz ile ilimizin dört bir yanında asfaltlama çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

Erzincan Valiliği İl Özel İdaresi olarak yoğun ve sistemli olarak asfaltlama çalışmalarının sürdürüldüğünü söyleyen Vali Makas, Köy yollarımızın tamamı asfalt. Bunun da ötesine geçerek bu yollarımızı sıcak asfalt ile kaplıyoruz. Kendi araçlarımız ile malzememizi kendimiz üreterek düşük maliyet ile köylere hizmetin en iyisini götürmeye çalışıyoruz.” dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler