Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nü ve 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu’nu Ziyaret Eden Vali Mehmet Makas, 2022 - 2023 Eğitim Öğretim Yılı'nın hayırlı olması temennisine bulundu.

Vali Mehmet Makas, ilk olarak Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek, İl Müdürü Aziz Gün’den kurum ile ilgili bilgiler aldı.

Daha sonra İl Müdürü Aziz Gün, müdür yardımcıları ve şube müdürleriyle toplantıda bir araya gelen Vali Mehmet Makas, öğrencilerimizin iyi  bir eğitim almaları, ahlaki yönden güzel yetişmeleri, milli ve manevi değerlere sahip iyi birer insan olmaları için öğretmenlerimize, milli eğitim camiamıza ve velilerimize önemli görevler düştüğünü belirterek, 2022 - 2023 Eğitim Öğretim Yılı'nın hayırlı olmasını diledi.

Vali Mehmet Makas daha sonra Erzincan 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti. Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün’ünde eşlik ettiği ziyarette, öğrenci ve öğretmenlerle sohbet eden, öğrencilerimize bol bol kitap okumalarını tavsiye eden Vali Makas, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diledi.