Halk Gününde vatandaşların dile getirdikleri sorunları ve talepleri dikkatle dinleyen Vali Aydoğdu, her bir talebe sıcak bir ilgiyle yaklaştı.

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini doğrudan dinlemek amacıyla "Halk Günü" toplantısı düzenledi.

Devlet ile vatandaşın buluşma noktası olan “Halk Günü” toplantısı Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında ilgili birim amirlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Halk Gününde vatandaşların dile getirdikleri sorunları ve talepleri dikkatle dinleyen Vali Aydoğdu, her bir talebe sıcak bir ilgiyle yaklaştı.

Vatandaşların dile getirdiği sorunları ve talepleri tek tek dinleyen ve sorunun çözümü veya talebin yerine getirilmesi için hazır bulunan il müdürlerine gerekli talimatları veren Vali Aydoğdu, toplantının sonunda yaptığı açıklamada "Halk Günü toplantıları, valiliğimizin vatandaş odaklı hizmet anlayışının bir yansımasıdır. Vatandaşlarımızın talep ve önerileri, Erzincan'ımızın daha yaşanabilir bir şehir olması için büyük önem taşımaktadır. Devlet olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın her türlü sorununun çözümü için kapımız daima açık. Vatandaşlarımıza sunulan hizmetlerde hiçbir zaman ayrım yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Derdi ve sıkıntısı olan mağdur olan herkesin Valisiyim. Hep beraber güzel hikayeler yazacak ve vatandaşlarımızın derdini çözeceğiz. Bu nedenle de Halk Günü toplantılarını düzenli aralıklarla gerçekleştireceğiz” dedi.

Vali Aydoğdu Gençlerle Buluştu Vali Aydoğdu Gençlerle Buluştu

Halk Günü toplantısına katılan 65  vatandaş, kendilerini tek tek dinleyen, istek ve sorunlarının çözümü için gerekli talimatları veren Vali Aydoğdu'ya teşekkür ettiler.