Erzincan Medya
22° Erzincan

Erzincan

22°

Erzincan

Pazar

29°/ 16°

Pazartesi

31°/ 18°

Salı

30°/ 17°

Çarşamba

31°/ 18°

Perşembe

33°/ 21°

Cuma

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Vakıfbank’tan 28-29-30-31 Mayıs’ta işlem yapanların hesabına 12000 TL ödeme yatıyor

Yayınlanma:
ABONE OL
Vakıfbank’tan 28-29-30-31 Mayıs’ta işlem yapanların hesabına 12000 TL ödeme yatıyor

Vakıfbank’tan 28-29-30-31 Mayıs’ta işlem yapanların hesabına 12000 TL ödeme yatıyor… Banka hesabınızda 12.000 TL olabilir! Emekliyseniz ve maaşınızı Vakıfbank’tan çekiyorsanız, 12 bin TL promosyon alabilme olanağınız var. Bu sadece Vakıfbank için değil diğer bankalar için de geçerli! İşte ayrıntılar!

Emeklilere maaş artışı yapamayan hükümet; bankaların promosyon dağıtması seçeneğine yöneldi. Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emekliler için müjde olarak duyurduğu bu gelişmeyi açıkladı. Bankalar da  emeklilere sunulacak yeni promosyon miktarları ve ödeme tarihlerini belirlemek için çalışmalara başladı. Böylece emeklilerin tam 12 bin TL ek promosyon alabilmelerinin yolu da açılmış oldu!

Emekliler İçin Banka Promosyonu Müjdesinin Ayrıntılarında Neler Var?

Özellikle geçim sıkıntısı çeken emekliler için banka promosyonları yeniden gündeme alındı. Bu arada emekliler seyyanen zam beklerken, hükümetin kısa vadeli çözüm önerileri ön plana alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kamu bankalarının emeklilere 8 bin TL ile 12 bin TL arasında promosyon sunacağını açıklamıştı. Bununla birlikte özel bankalara da benzer bir çağrı yaparak, promosyon güncellemeleri talep etmişti. Bu talepten sonra özel bankalar da bu doğrultuda çalışmalarını başlattı. Peki, bu promosyonların miktarı ne kadar olacak? İşte ayrıntılar!

Kamu Bankalarında Promosyon Miktarları Ne Kadar Olacak?

Kamu bankaları, en düşük emekli maaşı için 4 bin 500 TL, en yüksek maaş için ise 5 bin TL promosyon ödemesi yapacaklarını açıkladılar. Ancak bu miktar Vakıfbank’ta daha da fazla olabilecek gibi! Böylece emekli maaşlarına göre promosyon miktarları kamu bankalarında 12 bin TL’ye kadar çıkabilecek!

Özellikle başka bir bankadan promosyon almak isteyen emekliler, mevcut bankalarına cayma bedelini ödeyerek sözleşmelerini iptal edebilecek. Ancak özel bankada kredi borcu bulunan emekliler, bu borcu kapatmadan maaş taşıma işlemi gerçekleştiremeyecekler. Burada sürecin sorunsuz biçimde yönetilmesine dikkat etmek gerekiyor!

Özel Bankalardan Yüksek Promosyon Beklentisi Var!

Özel bankalar, müşterilerine promosyon güncellemeleri hakkında bilgilendirme mesajları göndermeye başladılar. Şu an özel bankalarda en yüksek promosyon tutarı 10 bin TL olarak ödeniyor. Fatura ödeme talimatı veren emekliler için ise toplamda 15 bin TL’ye kadar promosyon sunulabilmekle birlikte bu miktar tam 25 bin TL’ye kadar çıkabilecek!

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com