Erzincan İl Müftülüğü Gülabibey Gençlik Hizmetleri Koordinatörlüğü'nün tertip ettiği öğrenci buluşmalarının bu haftaki konuğu, yaptığı video sohbetlerle sosyal medya platformlarında binlerce takipçinin ilgi odağı haline gelen Erzincan’ın  değerlerinden Dr. Altay Cem Meriç oldu.

Minik yürekler duyarsız kalmadı Minik yürekler duyarsız kalmadı

Erzincan İl Müftüsü  Muharrem Gül ve İl Müftü Yardımcısı Gökhan Badem’in birlikte nezaret ettiği programda son günlerin en önemli gündemi haline gelen Kudüs / Filistin / Gazze meseleleri ve bu bağlamda meydana gelen tüm hadiseler karşısında Müslüman gençlerin tepkileri masaya yatırıldı.
Yaklaşık  200 kişilik bir kız öğrenci gurubuna hitap eden ve soru-cevaplarla saatlerce süren programa yoğun bir katılım ve ilgi ile destek veren Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi'nin çeşitli fakültelerinde öğrenim gören, kredi yurtlar kurumlarında görev yapan manevi danışmanların gayretleri ve Erzincan il müftülüğü gençlik hizmetlerinin imkânlarından istifade ile dolu dolu bir programın icrasına vesile olan gençler, kendilerine verilen bu imkân ve güncel konu ve konuşmalarla kendilerini memnun eden Dr. Altay Cem Meriç ile olan buluşma dolayısıyla emeği geçenlere teşekkürlerini dile getirdiler.