Erzincan Medya
12° Erzincan

Erzincan

12°

Erzincan

Pazartesi

22°/ 10°

Salı

23°/ 12°

Çarşamba

21°/ 14°

Perşembe

24°/ 14°

Cuma

24°/ 14°

Cumartesi

22°/ 12°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ülke genelinde hava az bulutlu ve açık olacak

Yayınlanma:
ABONE OL
Ülke genelinde hava az bulutlu ve açık olacak

ANKARA (AA) – Türkiye’nin kuzeydoğu kesimlerinin yarın parçalı yer yer çok bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün tahminlerine göre, yarın Türkiye’nin kuzeydoğu kesimlerinde hava parçalı, yer yer çok bulutlu olacak.

Denizlerde fırtına beklenmiyor.

– Bölgelere göre hava durumu

Doğu Karadeniz’in doğusunda sağanak ve gök gürültülü sağanak etkili olacak. Rüzgar, Batı Karadeniz’de kuzey ve kuzeydoğudan, doğusunda öğle saatlerine kadar 2-4, sabah saatlerinde 5, Doğu Karadeniz’de doğu ve güneydoğu, doğusu batı ve kuzeybatıdan 2-4 kuvvetinde esecek. Dalga boyu 0,5 -1,5 metre, Batı Karadeniz’de sabah saatlerinde yer yer 2 metre olacak.

Havanın az bulutlu olması beklenen Marmara Bölgesi’nde rüzgar, kuzey ve kuzeydoğudan 2-4, öğleden sonra 5 kuvvetinde esecek. Dalga boyu 0,5-1,5 metre olacak.

Ege Bölgesi’nde hava az bulutlu ve açık olacak. Rüzgar, Kuzey Ege’de kuzey ve kuzeybatıdan, kuzeyi öğle saatlerine kadar kuzeydoğudan 3-5, güneyde kuzey ve kuzeybatıdan 3-5 yer yer 6 kuvvetinde esecek.

Dalga boyu 0,5-1,5 metrede seyredecek.

Akdeniz Bölgesi’nde havanın az bulutlu ve açık olacağı tahmin ediliyor. İskenderun Körfezi’nde parçalı bulutlu hava etkili olacak. Rüzgar, Batı Akdeniz’de batı ve güneydoğundan 2-4, batısı akşam saatlerinde kuzeybatıdan 5, Doğu Akdeniz’de batı ve güneybatı, batısı ilk saatlerde yer yer kuzeydoğudan 2-4 kuvvetinde esecek. Dalga boyu 1-1,5 metre olacak.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com