Erzincan Medya
30° Erzincan

Erzincan

30°

Erzincan

Pazartesi

31°/ 18°

Salı

31°/ 18°

Çarşamba

30°/ 18°

Perşembe

30°/ 17°

Cuma

32°/ 19°

Cumartesi

31°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Uğur Okullarında Mezuniyet Coşkusu

Yayınlanma:
ABONE OL
Uğur Okullarında Mezuniyet Coşkusu

Dershanelerin özel okullara dönüşmesi sonrası eğitime başlayan ve bu yıl üçüncü mezunlarını veren Uğur Okulları Erzincan Uğur Temel Lisesi 2017-2018 Eğitim Öğretim yılsonu mezuniyet töreni düzenlendi.

Erzincan Belediyesi Çok amaçlı salonda düzenlenen mezuniyet törenine Erzincan İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy, kurucu başkan Zeynep Akdağ, Okul Aile Birliği Başkanı Hasan Çakmak, Erzincan Uğur Temel Lisesi öğretmenleri, mezun öğrenciler ve velilerinin katılımı ile coşkuyla kutlandı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan tören de ilk olarak okul tanıtım sunumu gerçekleştirildi.

Uğur ailesi hepiniz hoş geldiniz diyerek konuşmasına başlayan Uğur okulları Erzincan Uğur Temel Lisesi okul müdürü Naci İpek,  konuşmasının devamında; “Bizlere en değerli varlıklarınız yavrularınızı emanet ettiniz. İnşallah bizlerde sizlere layık olmuş ve çocuklarınızı istediğiniz yerlere taşıyabilmişizdir. Bir Eğitim Kurumu olarak değil büyük bir aile olarak gördük ki çocuklarınızı bizlere emanet ettiğiniz günden itibaren onlara sadece ders çalış bilgilerini artır değil aynı zaman da Ulu Önder Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Mansur medeniyetler düzeyine çıkarmaya çalıştık. Sizler bizlerin her zaman yanımız da oldunuz özellikle çocuklarımız 12’nci sınıfta çok yıprandılar onlara elimizden geldiği kadar destek olduk sizlerde bizlere destek oldunuz her şey için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

2017/2018 Eğitim öğretim yılın da 45 mezun veren Erzincan Uğur Temel Lisesi mezuniyet töreni, 12. Sınıf öğrencisi Berfin Akdağ’ın Gençliğin Atatürk’e cevabı adlı metni seslendirmesi ile devam ederken  Mezun öğrenciler adına ise Okul ikincisi olan Mert Şensoy teşekkür konuşması yaptı.

12. sınıf öğrencilerin 11. Sınıflara temsili olarak bayrak ve flama devir teslimi sonrasında 12. Sınıf öğrencisi Feyza Nur Tiryaki, Diploma almak günü gelmiş ise zamandan adlı şiiri okudu.

Mezun olan 12. Sınıf öğrencilere temsili diplomaları verilirken Okul üçüncüsü olan Özlem Yeşilyurt’a diploması Okul aile birliği başkanı Hasan Çakmak verirken Okul ikincisi olan Mert Şensoy diplomasını Kurucu başkan Zeynep Akdağ tarafından verildi. Okul birincisi Berfin Akdağ ise diplomasını okul müdürü Naci İpek’ten aldı. 

Uğur okulları Erzincan Uğur Temel Lisesi 12. Sınıf mezuniyet töreni mezun olan öğrencilerin hep birlikte kep fırlatmaları ile sona erdi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler