Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Pazar

29°/ 16°

Pazartesi

31°/ 18°

Salı

30°/ 17°

Çarşamba

31°/ 18°

Perşembe

33°/ 21°

Cuma

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

TOKİ müjdeyi verdi! Yüzde 10 peşinat, 5 sene vadeyle konut ve iş yeri alabilirsiniz

Yayınlanma:
ABONE OL
TOKİ müjdeyi verdi! Yüzde 10 peşinat, 5 sene vadeyle konut ve iş yeri alabilirsiniz

Yüzde 10 peşinat, 5 sene vadeyle konut ve iş yeri alabilirsiniz! TOKİ müjdeyi verdi-  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 36 şehirde konut ve iş yeri satışına yönelik yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya, özellikle dar gelirliler için büyük bir fırsat sunuyor. Kampanya kapsamında sunulan avantajlar arasında yüzde 15 peşinat ve 60 ay vade seçenekleri yer alıyor. İlgilenen alıcılar, başvurularını 30 Mayıs 2024 tarihine kadar yapabilirler.

Kampanya Detayları

Bu büyük çaplı satış, TOKİ tarafından İstanbul, Ankara, Eskişehir gibi büyükşehirler başta olmak üzere 36 şehirde gerçekleştirilecek. Satışa sunulan konut ve iş yerleri için son başvuru tarihi olan 30 Mayıs 2024, alıcılar için son fırsatı temsil ediyor.

Konut ve İş Yeri Satış Şartları

Kampanya kapsamında konutlar için yüzde 25 peşinat ile 72 ay vade imkanı sunulurken, iş yerleri için ise yüzde 15 peşinat ve 60 ay vade seçenekleri mevcut. Satışa çıkarılan konut ve iş yerleri, Emlak Müzayede web sitesi üzerinden açık artırma ile alıcı bulacak.

Açık Artırma Tarihleri ve Yerleri

Söz konusu açık artırma, 31 Mayıs tarihinde Ankara’da The Green Park Hotel ve İstanbul’da TOKİ Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. Alıcılar ayrıca “www.emlakmuzayede.com.tr” adresi üzerinden online olarak da teklif verebilirler. İnternet üzerinden teklif vermek isteyenler için kayıtlar 30 Mayıs saat 14.00’a kadar devam edecek.

Başvurular ve Bankacılık İşlemleri

Başvuru süreci ve gerekli bankacılık hizmetleri, Türkiye Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından sağlanacak. Alıcıların başvuruları ve gerekli teminatlar bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

Ek Bilgi Edinme Yolları

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler “www.toki.gov.tr” ve “www.emlakmuzayede.com.tr” internet sitelerini ziyaret edebilir veya “444 86 54” numaralı telefonu arayabilirler.

Bu kampanya, uygun fiyatlı konut ve iş yeri edinmek isteyen vatandaşlar için önemli bir fırsat sunmakta olup, pek çok kişinin ev sahibi olma hayalini gerçekleştirme şansı veriyor.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com