Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi, Nefes Koçu Hülya Cihan’ı ağırladı. Cihan, doğru nefesin insan hayatını tümden etkilediğini söyledi.
Gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleri ve verdikleri burslarla bugüne dek binlerce öğrencinin hayatına dokunan TAD Bursa Şubesi, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Zenn Garden’daki kasım ayı toplantısında Nefes Koçu Hülya Cihan’ı üyeleriyle buluşturan TAD Bursa Şubesi, farklı olduğunu kadar da faydalı bir etkinliğe imza attı. ‘Dönüşüm Nefesinle Başlar’ konulu sunumunda doğru nefes almanın insan hayatında neleri olumlu yönde değiştirebileceğini annelerle paylaşan Cihan, bu yöntemle kimi danışanın çeşitli hastalığının iyileştiğini, kimilerinin fazla kilolarından kurtulduğunu ama en önemlisi herkesin hayatında yeni bir pencere açıldığını ifade etti. Bursalı anneler doğru nefes alma teknikleriyle ilgili merak ettikleri soruları da Hülya Cihan’a sorma fırsatı buldu. Etkinliğin sonunda TAD Bursa Şubesi Başkanı Sibel Gönülkırmaz, Hülya Cihan’a çiçeklerle teşekkür etti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
-30 şoku az evvel duyuruldu… Türkiye’ye giriş yapacak!
Depo Savaşları Türkiye’ye Geldi: O İllerde Kiralık Depolar Açılıyor
Toplu taşımaya binenleri ilgilendiriyor: 1 Ağustos’tan itibaren kalkıyor
İstanbul’a Doğru Yola Çıktı! Ayı Geliyor! Son 2 Gün
Kimsenin Görmediği Video Arşiv Görüntüleri Çıktı: İstanbul 1957’de Böyleymiş…
Bingöl’de Önüne Geleni Bıçakladı! Valilikten Açıklama Geldi!