Erzincan Medya
10° Erzincan

Erzincan

10°

Erzincan

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 11°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

24°/ 13°

Cuma

24°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Suriye’de Görev Yapacak 9 Özel Harekât Polisi İçin Uğurlama Töreni Düzenlendi

Yayınlanma:
ABONE OL
Suriye’de Görev Yapacak 9 Özel Harekât Polisi İçin Uğurlama Töreni Düzenlendi

Barış Pınarı Harekâtı kapsamında Suriye’de görev yapacak 9 Özel Harekât Polisi için düzenlenen uğurlama törenine katılan Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Sağ salim gitsinler ve yine sağ salim gelip, çocuklarına kavuşsunlar” dedi.

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Özel Harekât Şube Müdürlüğünce, Suriye’nin kuzeyinde devam eden Barış Pınarı Harekâtı’na katılacak olan 9 özel harekât polisi için uğurlama töreni düzenledi.

Erzincan şehir merkezinde bulunan Özel Harekât Şube Müdürlüğü’nde gerçekleşen törene, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ile özel harekât polislerinin aileleri katıldı.

AYAKLARINA TAŞ DEĞMESİN

Törende konuşan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, “Bugün İl Emniyet Müdürlüğümüz, Özel Harekât Personelinden Barış Pınarı Harekâtı Bölgesine göndereceğimiz kahraman mesai arkadaşlarımızı dualarla uğurlamak için bir aradayız. Rabbim yollarını açık etsin ayaklarına taş değdirmesin. Sağ salim gitsinler ve yine sağ salim gelip, çocuklarına kavuşsunlar diye dualarla onları uğurlamak için bir aradayız” dedi.

KAHRAMANLARIMIZIN YOLLARI AÇIK OLSUN

Göndereceğimiz arkadaşlar inşallah o bölgede huzurun ve güvenliğin sağlanmasında çok önemli görevler üstlenecekler ve inşallah yine sağ salim çocuklarına ve ailelerine dönecekler diyen İl Emniyet Müdürü Kurt, Bizim duamız bizim temennimiz budur. İnşallah, Rabbim yollarını açık etsin. Rabbim onları muzaffer kılsın. Ailelerine de dualarla ve sabırla beklemelerini temenni ediyorum. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Yolunuz bahtınız açık olsun” ifadelerini kullandı.

Törenin sonunda İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ile, mesai arkadaşları ve aileleri ile vedalaşan Polis Özel Harekât Timleri, sirenler eşliğinde uğurlandı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler