Erzincan Medya
28° Erzincan

Erzincan

28°

Erzincan

Pazar

30°/ 16°

Pazartesi

31°/ 19°

Salı

33°/ 19°

Çarşamba

31°/ 19°

Perşembe

29°/ 18°

Cuma

32°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Son dakika! Denizbank üzerinde hesabı olanlar dikkat!

Yayınlanma:
ABONE OL
Son dakika! Denizbank üzerinde hesabı olanlar dikkat!

Denizbank banka hesabı olanlar için uygun faizlerle nakit kredi vereceğini açıkladı. Banka SMS atarak yada bankadan hesabı olan ve Mobil uygulamadan işlem yapacak olan kişilere uygun faizlerle kredi verilecektir. SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler hemen aynı gün içinde destek alabileceklerdir. Denizbank SMS kredi ile başvurunuzu yapmanız durumunda 50 bin TL kredi alabileceksiniz.

Banka kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişilere hemen ödeme veriyor. Banka hesabınıza ödemeler verilecek ve bu ödemeler düşük faizli olacak. Banka şubelerine giderek de kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Denizbank kredi için sizlere hemen destek vermektedir.

DENİZBANK SMS KREDİ İLE KOLAY BAŞVURU İMKANI SAĞLANIYOR

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşları için yapılan bu yeni Kredi ödemelerinde ilk taksit ödemeniz de işlemlerinizi gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da işlemlerinizi hemen aynı gün içinde yapabileceksiniz. sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için Cep telefonunuz üzerinden cebimde Kredi kampanyasına katılacaksınız. cebimde Kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın t.c kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazdıktan sonra 32 80 numarasını bir mesajı gönderin.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler