banner293

banner292

LG'den "27GQ50F-B", "24GQ50F-B" model monitör alanlara karne hediyesi

"Sömestre Kampanyası" kapsamında, LG UltraGear 24GQ50F oyun monitörü alanlara 3 aylık, LG UltraGear 27GQ50F alanlara ise 6 aylık GeForce NOW üyeliği hediye ediliyor.

ŞİRKET 21.01.2023, 10:54 Erzincan Medya
LG'den "27GQ50F-B", "24GQ50F-B" model monitör alanlara karne hediyesi

LG UltraGear 27GQ50F-B ve 24GQ50F-B model oyun monitörü alanlara 3 aylık ve 6 aylık GeForce NOW üyeliği hediye ediliyor.

LG Electronics (LG) açıklamasına göre, LG, oyun alanında çığır açan monitörleri UltraGear’i, cazip bir sömestir kampanyasıyla sunuyor. 20 Ocak-19 Şubat'ta 'Sömestre Kampanyası' kapsamında, LG UltraGear 24GQ50F oyun monitörü alanlara 3 aylık, LG UltraGear 27GQ50F alanlara ise 6 aylık GeForce NOW üyeliği armağan ediliyor. LG UltraGear serisinin yüksek performansı ve Nvidia'nın Türkiye'de Turkcell iş birliğiyle sunduğu bulut tabanlı oyun platformu GeForce NOW oyunseverlere eşsiz bir deneyim sağlıyor.

'Şampiyonların oyun monitörü' olarak tanınan LG UltraGear, GQ serisiyle de ezber bozmaya devam ediyor. 27 ve 24 inç full HD (1920 x 1080) paneli, 165 Hz MBR yenileme hızı, 1ms, AMD FreeSync Premium, OnScreen Kontrol, Gaming UI Özellikleri ve 3 taraflı neredeyse kenarlıksız tasarımı ile LG UltraGear 27GQ50F-B ve 24GQ50F-B oyuncuları şampiyonluğa taşıyor.

LG UltraGear GQ serisinin 165 Hz'lik ultra yüksek hızı, oyuncuların sonraki kareyi hızlı bir şekilde görmelerini ve görüntünün sorunsuz görünmesini sağlıyor. Böylelikle oyuncular, rakiplerine hızlı tepki verebiliyor ve kolayca hedefe nişan alabiliyor. 1 ms MBR ise akıcı bir oyun deneyimine yardımcı olarak bulanıklığı ve gölgelenmeyi azaltıyor. Aksiyonun ortasındaki dinamik ve hızlı tempolu nesneler, oyunculara rekabet üstünlüğü sunuyor. Ekran yırtılmasını ve takılmayı neredeyse ortadan kaldıran FreeSync Premium teknolojisi ile oyuncular, yüksek çözünürlüklü ve hızlı tempolu oyunlarda kesintisiz ve akıcı hareket deneyimi yaşayabiliyor.

- Şık ve ince tasarım

Yeni altıgen tasarımı ve 3 yanını saran ince çerçeve ile kullanıcıların oyun deneyimini geliştirmesine yardımcı olan LG UltraGear GQ serisinin ekranın eğimini değiştirmek için kullanılan ayarlanabilen tabanı, daha rahat oyun oynanmasına yardımcı oluyor.

Oyun tutkunları aynı zamanda, OnScreen Control özelliklerini kullanarak temel monitör seçeneklerinden kullanıcının kısa yol olarak belirleyebileceği Kullanıcı Tanımlı Anahtar'a kadar birçok ayarı kolaylıkla özelleştirebiliyor. Dinamik Hareket Senkronizasyonu ile giriş gecikmesini azaltabiliyor, böylelikle kritik anları gerçek zamanlı olarak yakalayabiliyor. En karanlık yerlerin bile görünmesini sağlayan 'Siyah Dengeleyici', atış hassasiyetini artıran 'Nişan İmleci', ayrı bir yazılım yüklemeden, oyunlarda saniye başına düşen kare sayısını (FPS) ekranın köşesinde gösteren 'FPS Sayacı' serinin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

Yorumlar (0)