banner293

banner292

Bambi Yatak, ürünleriyle İstanbul Mobilya Fuarı’nda yerini alacak

Fuarda, yatak, baza ve başlıklarının yanı sıra ev tekstili ürünlerini içeren geniş bir ürün grubunu tanıtacak Bambi, yakın zaman önce kullanıcılarıyla buluşturduğu Biosalt yatağı da ziyaretçilerine sunacak.

ŞİRKET 20.01.2023, 14:30 Erzincan Medya
Bambi Yatak, ürünleriyle İstanbul Mobilya Fuarı’nda yerini alacak

İnovatif yatak üreticilerinden Bambi Yatak, 24-29 Ocak'ta gerçekleştirilecek İstanbul Mobilya Fuarı’nda yer alacak.

Bambi Yatak'tan yapılan açıklamaya göre, Bambi Yatak, TÜYAP iş birliği ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) desteği ile 24-29 Ocak'ta düzenlenecek İstanbul Mobilya Fuarına katılım gösterecek. İstanbul'daki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) düzenlenecek fuarda, yatak, baza ve başlıklarının yanı sıra ev tekstili ürünlerini içeren geniş bir ürün grubunu tanıtacak Bambi, yakın zaman önce kullanıcılarıyla buluşturduğu Biosalt yatağı da ziyaretçilerine sunacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Bambi Yatak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adem Çetmen, Türkiye'nin mobilya ve yatak ihracatının her geçen yıl artış gösterdiğini belirterek, şunları kaydetti:

'Biz de Bambi Yatak olarak her yıl ortalama 300 bin yatak üretip bunun 30 binini ihraç ediyoruz. Bu açıdan fuarların varlığı sektörün en önemli firmalarıyla fiziki olarak bir araya gelmemiz açısından çok değerli. Ürünlerimizi burada sergilemenin yanı sıra sektördeki yenilikler ve gelecekte bizi nelerin beklediğini görmek de fuarın en büyük artılarından. Biz de hem sektör hem de müşterilerimizin ilgisini çekecek ürünlerimizin yanı sıra yakın zamanda çıkardığımız Biosalt yatağımızla fuarda yer alıp Bambi kalitesini daha çok kişiyle buluşturacağız.”

Bambi Yatak, İstanbul Mobilya Fuarı’nda İFM 3’üncü hol 318 numaralı standında yer alacak.

Yorumlar (0)