Erzincan Medya
24° Erzincan

Erzincan

24°

Erzincan

Pazar

30°/ 16°

Pazartesi

31°/ 19°

Salı

33°/ 19°

Çarşamba

31°/ 19°

Perşembe

29°/ 18°

Cuma

32°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

SGK, SSK, Bağ-Kur, 4A, 4B Ve 4C Emeklisine Fatura Jesti! Emekliler Artık Fatura Parası Vermeyecek

Yayınlanma:
ABONE OL
SGK, SSK, Bağ-Kur, 4A, 4B Ve 4C Emeklisine Fatura Jesti! Emekliler Artık Fatura Parası Vermeyecek

Türkiye’deki milyonlarca emekli, uzun bir bekleyişin ardından geleneksel temmuz zamlarını sabırsızlıkla beklerken, Halkbank, yaşlı nüfusun yüzünü güldürecek bir haberle gündeme geldi. Halkbank’ın yeni kampanyası kapsamında, otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilere 500 TL’ye kadar ParafPara hediyesi sunulacağı duyuruldu.

Türkiye’deki emeklilerin ekonomik zorluklarla mücadelesi, yıllardır devam eden bir sorundur. Enflasyonun etkisiyle maaşlarının alım gücü eriyen emekliler, her temmuz ayında hükümetten gelecek zamları umutla beklemektedir. Son dönemde, asgari emekli maaşı 10 bin TL olarak sabitlenmişken, birçok emekli bu miktara yapılan zammın yetersiz olduğunu düşünmektedir.

Belediyelerden Emeklilere Destek

Ekonomik sıkıntılar içindeki emeklilere destek olmak amacıyla bazı belediyeler tarafından başlatılan ‘Emekli Kart’ uygulaması, emeklilere fatura ve toplu taşıma gibi alanlarda indirimler sunmaktadır. Bu kartlar, emeklilerin yaşam maliyetlerini bir nebze olsun hafifletmeyi amaçlamaktadır.

Halkbank’tan Emeklilere Özel Kampanya

Halkbank’ın başlattığı yeni kampanya, otomatik fatura ödeme talimatı veren emeklilere özel avantajlar sağlamaktadır. 500 TL’ye kadar ParafPara sunan bu kampanya, emeklilerin fatura giderlerini azaltarak ekonomik rahatlama sağlama potansiyeline sahiptir.

Kampanyanın Ayrıntıları

3-30 Haziran 2024 tarihleri arasında Halkbank bireysel kredi kartı veya vadesiz hesap sahipleri, her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 50 TL olmak üzere, toplamda 500 TL ParafPara kazanabilecekler. Kampanyaya katılmak için, Paraf Mobil uygulamasından veya 3404 numarasına SMS göndererek kayıt yaptırmak gerekmektedir.

ParafPara Nasıl Kazanılır?

Kampanyaya kayıt olduktan sonra verilen her yeni otomatik fatura talimatı için müşteriler, 50 TL ParafPara elde edecek. Toplamda kazanılabilecek maksimum tutar 500 TL’dir. Ödüller, 10 Temmuz 2024 tarihinde müşterinin en aktif kredi kartına yüklenecektir.

Kampanya dönemi içinde mevcut talimatların iptal edilip yeniden verilmesi durumunda, bu talimatlar kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu kampanya, özellikle ekonomik sıkıntılar yaşayan emekliler için önemli bir destek olabilir. Faturalarındaki indirimler sayesinde, emeklilerin aylık giderleri azalacak ve bütçelerinde bir miktar rahatlama sağlanacaktır.

KAMPANYA DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

 

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler