Erzincan Medya
11° Erzincan

Erzincan

11°

Erzincan

Pazar

13°/ 10°

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 12°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Şehit Yakınları ve Gaziler Destek Birimi Hizmete Girdi

Yayınlanma:
ABONE OL
Şehit Yakınları ve Gaziler Destek Birimi Hizmete Girdi

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde şehit yakınlarına ve gazilere poliklinik ve servis işlemlerinde yardımcı olmak için “Şehit Yakınları ve Gaziler Destek Birimi” kuruldu

Şehitlerin yakınları (Anne, baba, eş ve çocuklar) ile gazilere yönelik Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde poliklinik ve servis işlemlerinde yardımcı olmak ve öncelik sağlamak için “Şehit Yakınları ve Gaziler Destek Birimi” hizmete girdi.

Bu çerçevede Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, Muharip Gaziler Derneği Erzincan Şube Başkanı Sabri Taş ile birlikte yeni kurulan Şehit Yakınları ve Gaziler Destek Birimi’ni ziyaret etti. Kurulan yeni birim ile birlikte şehit aileleri ile gaziler, hastanede poliklinik ve servis işlemlerini daha kolaylıkla halledebilecek.

Gerçekleştirilen ziyarette konuşma yapan Başhekim Doç. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, “Türkiye Cumhuriyeti adına gurur kaynağımız şehit yakınlarımıza ve kahraman gazilerimize poliklinik hizmetlerinde öncelik sağlanacaktır” diye konuştu.

Öte yandan, yeni uygulamaya konan birim için şehit aileleri ve yakınları ile gaziler hastane yönetimine teşekkür etti.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler